Neden böyle düşünüyorsunuz ??

bakıyorum da sorulara ve cevaplarına hiç sevgilisi olmamş kız için ne düşünürsünz diye soru sormş kız çoğu cevaplar bir sorunu olabilir olarak gelmiş tabi başımın üstünde yeri var diyenlere haksızlık etmeyelim :))) evet neden bir sorunu olduğunu ya da psikolojik rahatsızlığı olduğunu düşünürsünüz ki ne mantıkla düşünüyorsnuz bunu ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• bence gayet normal

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Benim hoşuma giderdi birinin ilk tecrubesi olmak

0|0
    0|0
  • hani normal birini ya da güzel birinin herkes peşinden koşar çoğu kişi aşık olur zaten demeye getiriorlar..

0|0
    0|0
    • ya aşık olduysa ama çıkmadıysa ?

• işte mutlaka güzel ve karakterli bir kızsa mutlaka aşık olan insan çok olur die düşünüo toplum..ama sonuçta kimsenin ne yaşadğını bilemeyiz o konuda hak veriyorum..YAni toplum bu yüzden önyargılı yaklaşıo

Kızlar Ne Diyor 1

• Canım klavyesi olan herkes yazar. Böyle yaparak kendilerini tatmin ediyolar.

1|0
    0|0
    • yok anlayamıyorum neden bu kadar tuhaf ki insanın sevgilisinin olmaması evet biliyorum yalnız hayat geçmez ama sevgilinin neden bu kadar gerekli olduğunu ve sevgili olmayınca neden vebalı gibi konuştuklarını anlayamıyorum :)))

• Sürekli don değiştirmek gibi sevgili değiştiren güruhtansa hiç sevgilisi olmayan kardeşimi ayakta alkışlarım. Ne güzel bir itirafta bulunmuş yalan yok duman yok. Buradan kim bu derece hayatına dair bir gerçekten bahseder ki:)

• :))

Yükleniyor...