Bu durumu yorumlar mısınız

Ben sevgilime ayrılmak istediğimi söyledim aramalarına mesajlarına cevap vermedim kendimce bitirdim herşeyi. Ama biz farklı şehirlerde olduğumuz için bu benim ayrıldığım günün akşamına bilet almış ve buraya geldi. Gelirken de ailesiyle sorun yaşamış eğer gidersen bir daha bu eve giremezsin okulunu bitir öyle git sonra evleniyo musun napıyosan yap demişler bu dinlememiş ve buraya geldi. Ama ben zaten ayrıldığımı söylediğim için kararımın da arkasında durdum gözümün önünde ağlayışını unutamıyorum her ne olursa olsun işte öyle ya da böyle buyuk ısrarlara karşı ben ayrıldım. Bu da eve tekrar dönemem dedi burada da sen varsın kalırsam hep rahatsız ederim duramam dedi o yüzden bilmediğim kimseyi tanımadıgım başka bir şehre gidicem dedi ve gitti. Simdi orda sokaklarda kalıyo apartman köşelerinde kalıyo vede beni suçluyo bunun için ailesinden olması benim yüzümdenmiş ben zaten ayrılmışım yani gel diyen mi oldu ona kendi salaklığının suçunu bana atıyo bugün de hastaneye kaldırmışlar donma tehlikesi geçirmişim dedi şimdi bunun sorumlusu ben miyim sizce

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kararında belki haklısın ama şunuda bil. Her erkek öyle kolay kolay ağlamaz cok sevdiği değer verdiği biri için ağlar sadece kaybetmek ıstemedıgınden ağlar çaresi kalmadıgından ağlar. Belki sen onu sevmıyorsun ama o senı sevıyor sende onu sevmek zorunda değilsin biliyorum bişi demiyorum sadece bil bunu.

0|0
    0|0
    • Biliyorum ama benim de yapacak biseyim yok ki bunlarin farkindayim ben de

• O duruma getiren nasil ben oluyorum ya azcik mantigini kullanir misin olayi anlamadin heralde tekrar oku.

Ben aşık diye kac kere şans verdim ya da tekrar sevmeye calistim ama olmadi kendisi de kabullenmiyo böyle aşk olmaz olsun tanidigim güne lanet ediyorum artik hersey b.ka dönüştü.

• Gayet iyi okudum sen olaya tek taraflı bakıosn sadece neyse umarım ıkınızde birgün çok mutlu olursunuz sende haklısın merak etme zamanla oda umudunu kesıcektir.

Erkekler Ne Diyor 1

• blof yapıo olablir işte seni acındırıp kandırmak istio olablir..güya acıyıp ona geri döneceksn die düşünüordur

0|0
    0|0
    • aslında söylediği lafların içinde ben nelerin blöf oldugunu nelerin gerçek oldugunu ayırt edebiliyorum bunun da gerçek oldugunu düşünüyorum ama hastaneye yatırılma meselesi bana da pek inandırıcı gelmedi. yinede ben herşeye rağmen hayır diyorum yani kararlılığımı gösteriyorum

• işin zor senin tek çaren zamana bırakman herşeyi umarm bir an önce kurtulrsun..Neyse benim çkmam gerek bir sorunun olursa buradan yazablrsn neyse ii akşmlar

• tekrar sağol :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Seviyor muydun ki ayrılmak istedin? Kendimce bitirdim demişsin. Ve şimdi vizdan azabı çektiğini söylüyosun. Kusura bakma da sen çocuğu haketmiyosun. Çocukta suçlu onu bu duruma getiren birinin karşısında ağlamak gibi bir basitlik göstermiş. Ne yap biliyo musun?

KINA YAK!

0|0
    0|0
    • Sevsem neden ayrılayım? Ben ayrıldım kendisi ayrılmak istemediği için kendimce gibi bir kelime kullandım.

vicdan azabı çektiğimi nerden çıkardın ne hali varsa görür kendi bu hale getirdi tek suçum ayrılmam ama o ailesiyle kavgasının da sorumlusu olarak beni görüyo ben ona gel demedim ayrıldım diye geldi yanıma

• Kaç kere cicimli bitirdim anlamadı ayrılmak istemedi anladığı dil budur dedim son çarem buydu.

• Tamam canım sevmiyosan takma derim. İçin rahatsa np.

• Hiç olmazsa bari 2 3 gün daha kalsaydı. Yağmurda kalmış kedi yavrusu gibi bir duruma döndü.

0|0
    0|0
    • ben gönderdim aslında gideceğini sanmıyodum evine gitmesini söyledim o yarın da buluşalım son kez demişti ben istemedim yine bikaç kere daha ısrar etti ama gelmeyeceğimii söyledim ben tamam dedi o da ben de hayatımdan artık çıkmasını istediğim için bişey demedim gitti

• O biraz zor iş yani bana ulasamasa arkadaslarima ulaşır cok iyi bir cozum degil onun sadece ikna olmasi lazim kacmak işe yaramaz diye dusunuyorum

• Aklıma başka fikir gelmiyoki söyliyim. :(

Yükleniyor...