Bir kız size hakaret kufur etse ayrılırmıydınız ?

evet sorum açık net sevgılınız agır kufurler etse sızın kısılıgınıze ayrılırmıydınız?

0|0
523

En İyi Erkek Görüşü

• önce döver sonra ayrılırım herkes haddini bilsin. Ben ona saygılı davranıyorsam oda öyle olmalı.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• Yapılan hatalara ve kullandığı kelimelere göre değişir diyelim. Hani aldatan adama haktır.

1|0
    0|0
  • Allah belamı versin alnının bekine yapıştırırım bir tane

1|0
    0|0
  • Ciddiyi bırak normal ilişkiler de iki taraf da elinden geldiğince birbirlerini düzeltmelidir iyi yönde küfür olmamalı olursa da affetmem zaten

1|0
    0|0
  • hak edene hak ettiğini vermek lazım ama haksız bir durumda bana öyle davransa söylediğine pişman eder özür dilettirirdim.

1|0
    0|0
  • kızların küfürlerini ben ve birçok erkek ciddiye almaz. hatta bir bayan "a*mına koyarım " dediğinde gülerek yapamayacağın şeyler hakkında söz verme derim :)

1|0
    0|0
  • Ayrılamazdım,Artık Ölü olan bir insandan nasıl ayrılayım ?

1|0
    0|0
  • ne için haret ettigine baglı kimse kimseye durduk yer küfür ve haret ettirmez eger hak etmişsem o hakareti başımı öne egerim ama hak etmemişsem onuda oraya gömerim.

0|0
    1|0
  • Ayrılmazdım, o küfürleri yedirtirdim

1|0
    0|0
  • Sen edersen ayrılmam başkasi ederse ayrilirim neden deme konuyu biliyorsun :)

1|0
    0|0
  • Agzi bozuk bir sevgiliyi istemem..

1|0
    0|0
  • edemez bu bır ona oyle bır durum yaratmam olakı ettı o zamankı sınırle ne olur bılmıyorum

1|0
    0|0
  • yok direk ayrılmazdım önce hiç bişey olammış gibi bulusup döverdim sonra ayrılırdım :D

0|0
    2|1
  • Küfürleşirdim onunla :D Şaka bir yana küfür eden kızın zaten hayatımda yeri yoktur bırak sevgilim olmasını arkadaşım bıle olamaz.

0|0
    0|0
  • nedenine baglı hak ettiysem küfür anne baba değilse tabi bişey demem ama hak etmediysem iyi olmaz

0|0
    1|0

• etsin agzının ortasına yumrugu yer

0|0
    1|1
  • karsılık verir öyle ayrılırdım

0|0
    0|0
  • duruma gore degisir yatakta kufur sevrim disarda sevmem

0|0
    1|1
  • ayrılmam AYIRIRIM :D

0|0
    0|0
  • link bu geldi aklıma asjdhasklhd ayrılmayacak mal var mıdır acaba

0|0
    0|0
  • o kadar düşmesine izin vermezdim yüzüme edemez de arkamdan saydırırdı tabi who cares :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 5

• böğürlerine basarlar :D

1|0
    0|0
  • Bu kadarda nazlı olmayın ya :D o küfür ediyorsa sende et ayak uydur d:D:d

0|0
    1|0
  • evet buda sorumu

1|0
    0|0
  • Önce o lafları yedirir, sonra tekmeyi basardım.

-İntikam soğuk yenen bi' yemektir!

0|0
    0|0
  • hakaret etse bana ve ciddi boyutta inciticiyse bu hakaret evet ayrılırdım :)))

1|0
    0|0
Yükleniyor...