Dansın hayatınızdaki yeri nedir?

Dans benim vazgeçilmezim. Onsuz hayat bir eksik gibi sanki. Ruhumu tamamlayan bir şey ve bu yüzden de hayatımda var.

Dansın sizin hayatınızda yeri var mı peki? Dans hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Dans ile ilgili, Footloose diye film var. Izleyin, mutlaka öneririm:)

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Küçüklüğümden beri dans ediyorum ama son 2 yıldır ara vermek zorunda kaldım sadece yazları gösterilere çıkıyodum o kadar. Üniversiteye gidince devam etmeyi düşünüyorum. Jimnastic, break dance, kareografi dansı ve halk dansları yaptım hiç birinde de profosyonel bir eğitim almadım. 7 yaşında falan bacaklarımı yere sıfır açmaya ve evde amuda kalkıp yürümeye falan başlamıştım :D gördüğüm her hareketi çalışıp birkaç gün içinde tamamen yapabiliyodum. Spor hayatımda daha büyük bir yer tutuyo ama dansın yeri yinede bir başka tabi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sadece oturduğum yerde arada havalansın diye hareket ederim.

O derece yakından ilgiliyim yani.

0|0
    0|0
  • hep hip hop ve salsa öğrenmeyi istemşmdr ama nasip olmadı hiç onun dışında çok sevinçli olduğumda içimden geldği gbi dans ederim mutlu edyo beni:)

0|0
    0|0
  • Nasıl nefes almadan yaşayamıyorsam dans etmedende yaşayamam. Ayrıca güzel teklif aldım bunu kutlayalım :P

0|0
    0|0
  • Delirdiğim zamanlarda oynayıp duruyorum

0|0
    0|0
  • çocuklar oynadığında hoşumuza gidiyor, el çırpıyoruz alkış tutuyoruz. :)

0|0
    0|0
    • uzaktan bakıyorum diyorsun

• yok bazen yaklaşıyorum..şimdi bizim küçük, ablası gibi oynayamıyor diye yere atıyor kendini. ellerinden tutuyorum/el ele tutuşuyoruz sağa-sola sallanıyoruz birlikte sonra..:)

• Kapi gicirtisina bile oynayan biri olarak bu soruya hemen atladim.

Kendimi bildim bileli dans ediyorum ama bunu profesyonel olarak yapmadim.

0|0
    0|0
  • dans etmeyi severim izlemesini de yalnız

hayatımın parçası olacak kadar değil

0|0
    0|0
  • Olmazsa olmazımdır sagittirus :):)

0|0
    0|0
  • bana çok komik geliyo yani insanın vücudunu ritimle sallaması eğmesi kıvırması garip geliyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• budur

0|0
    0|1
  • Uzun süre dans etmediğimde içimde bir boşluk oluşuyo harbiden. Aynısı resim çizmediğimde de oluyo

0|0
    0|0
  • Dans vazgeçilmezdir. Yeri doldurulmazdır. Otobüste metroda ya da herhangi bir yerde olur olmadık zamanda duyduğun müziğe kendini kaptırıp istemsizbir şekilde ritim tutmaktır. Müzik = Dans = Aşktır. :D

0|0
    0|0
  • yeri pek yok hayatımda. hatta düşündüm de hiç yok.

0|0
    0|0
  • Dans ne yieeaaa

0|0
    0|0
  • Hayatımda bir yer isgal etmıyor..

En iyisini yapıyor zaten..

0|0
    0|0
  • hiçbir önemi yok zira dans etmeyi sevmem, bir müslümana da yakışmaz. :(

0|0
    0|0