Galatasaray Trabzon maçına bilet aldım, Arenadayım :D

Hayatım da ilk defa maça gideceğim. Hatta en uyuz olduğum takıma karşı Ts karşı iyi bir anı olacak :D Arenaya gitmeden önce neler tavsiye edersiniz :))

Güncellemeler:
bize heryer cimbobom :D

0|0
15|20

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• kurban ol sen TRABZONSPORuma çok konuşma

2|5
    1|2
    • ya bak futboldan anlamıyon etmiyon ezik bir takımla karşıma çıkıyon insan gs liyim fb liyim demeye utanır siz utanmazsınız işte trabzonspor gibi bir takım gelmiş bununla gurur duyacağınıza hala boş konuşuyorsunuz evet BİZE HER YER TRABZON siz anlayamazsınız bunu idrak edemezsiniz anca trabzonlu olanlar anlar şimdi ezik takımınla yol al ...

• laz :D size göre her yer trabzonsa bize göre değil

• git sen git ! ye yenilir çıkarsın ya dayak yer çıkarsın ..

2|1
    0|0
  • Hakeme yerimizede çakmak, su, at

0|0
    0|0
  • Ya afkurma! Bize her yer TRABZON. :)

2|3
    0|0
  • Ahh ahh keske gidebilseydim bende. dualarini et ve git. Sonra o atmosfer sana ne yapacagini anlatir merak etme

0|1
    0|0
  • maç nezamaan?

0|0
    0|0
  • gercekten mukemmel bir atmosfer yasatıyor insana arena tadını cıkar...

0|0
    0|0
  • Bize her yer TRABZON uşağum. ;)

1|0
    0|0
  • cimbom hep yek

0|0
    0|0
  • çay spor hamsi

0|0
    0|0
  • katılıyorum..

0|0
    0|0
  • beni de götüreydin.

0|0
    0|0
  • biletler kaça

0|0
    0|0
  • maç ne zaman? trabzonu da severim ama inşallahh GS kazanıırrr

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Tayyip babanın stadına ben de gitmek isterdim bir Trabzonspor taraftarı olarak. Play-off da gidebilirim nasılsa bu sene de şampiyon Trabzonspor. Fatih Terim gelmiş şampiyon olacaklarmış hahahahahahahah bilirsiniz Amerikalıların bir lafı vardır LMAO.

3|3
    0|3
  • Güncellemiş soruyu hadi herkes Bize Her Yer Trabzon yazsin fenerbahçeliler de pişmanlık yasasından faydalanmak için yazabilir.

0|1
    0|0
  • Trabzonspor bir Gururdur nefret etmek Sadece aptallıktır... Siz futbolu kötüye kullanan kişiler basitleşiyorsunuz sonrada diyorsunuzki nie trabzonlulara her trabzon işte sizin yüzünüzden suçsuz galatasaraylıları dövüyoruz.yapmayın böle kelimeler hareketler ;)

3|1
    0|1
  • biz Trabzonuz biz Sakaryayız nesiller boyu aynı yoldayız bordo maviyiz yeşil siyahız çatlasın alem dost kalacağız ...trabzon çakar aga

3|2
    0|0
  • hiç boşuna gitme çünkü yenileceksiniz.. BİZE HER YER TRABZON!

3|3
    0|3
    • sizin maçınız bizden sonraki hafta bu hafta değil :)

• fatih terim değil fenevbahçe yönetiyor türk futbolunu ts bizden en az 1 puan alır, şu ara form yükselttiler, ama galatasaray baskın oynayacaktır, topa sahip olacaktır, onu bilin. ayrıca fenev maçınıda burak yılmaz gol atamazsa yine kazanamazsınız.

• Trabzon elinize verecek arenayı :DD

1|2
    0|0
  • Trabzon yatacak zaten. rahat bir galibiyet bekliyor sizi

0|1
    1|0
    • gs isterse 20 puan farkla şampiyon olsun play-off da iş bitiyor değil mi?

• iş zaten bitti artık. play-off formalitete artık. en fazla 3 ve 4.sırayı belirlemk için işe yarar

• o zaman allah belasını versin o istifa eden başkanın xd

• Berkut senin için yazarım be kardeşim Berkut. Beşiktaş ve Trabzonspor el ele bu sene avrupa da Türkiye'yi temsil ettik gurur duyun bizle

0|0
    0|0
  • Sen atmosfer istiosan yanlış yere bilet almışsın. İnönü Forza Çarşı <3

0|1
    0|0
    • Bu sene fedarasyon Ts ve bjk ın avrupa da başarısız olması için elinden geleni yaptı. GS+FB nin yüzü güldü TS+BJK ı ezdiler.

• 10 günde 4 maç yapıoduk. Gs 2 gün sonra maç yaptı nasıl elendi işte. Simao boşuna demiyor : Galatasaray iyi bir takım çünkü pazardan pazara maç yapıyor diye..

• anlaşılan metroyla gidecen...

1. aç gitme

2. resim çekmeyi unutma

3. futbolcuları stadda iyi tanımaya çalış... (Çünkü Tv ile Stad Farklı)

4. Bol Bol Tezahürat Yap...

0|0
    0|0
  • Bestelerini ezberle,pegasusta susmak yok oturmayı hiç düşünme atkını al atkı şov yapılır.Bal süt iç sesin açılsın :D

0|0
    0|0
  • g.s kazanır gibi görünüyor..ben beşiktaşlıyım...trabzonun direnebilecegini sanmıyorum

0|1
    0|0
  • Nevizadede ic, mac bitmeden 5 dakka once cik metroda tost olursun yoksa

0|0
    0|0
  • Burasıda faceye dönmüş. :) hacı etiketlemeyi unutmuşsun :)

0|0
    0|0
  • Dikkatli ol derim zevkini çıkar.

0|0
    0|0
  • hangi tribün

0|0
    0|2
  • ts ts

0|0
    0|0
  • iyi

0|0
    0|0
  • Su al yanına.

0|0
    0|0
  • iyi güzel de, niye her yerde ":D" işaretini kullanıyorsun. Hep ahkaha atarken mi yazıyorsun buraya?

0|0
    0|0
Yükleniyor...