Öğrenci olup 1500 TL'niz olsa, neler yapardınız?

İstanbul'da bir üniversitede okuyorsunuz, öğrencisiniz ve 1500 TL'niz var. Neler yapardınız, neler alırdınız?

Yurda mı çıkardınız ya da ev mi tutardınız? Tutacağınız ev dayalı döşeli mi olurdu ? Ya da pahalı bir yurda mı çıkardınız bulaşık vs yapmamak için?

Neler yapar, neler alırdınız, hadi anlatın? :)

Güncellemeler:
Başka ne yaparsınız, 1500 TL var, eve çıktınız peki başkaa?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yurt mantıgı cok dengesiz bir kavram hele ki belirli bir yasta iken üniye giden birine hıc onermem.

Öğrenci evinin yerı ozellıgı cok ayrı tabi bu da ınsanın cevresine diyaloglarına göre degisiyor.

Ben kesınlıkle bir eve cıkardım.

0|1
    0|0
    • Bulaşık vs var ama onun da ya?

• 3 kişi kötü mü olur sence ? 2 kişi ile de ev tam anlamıyla geçinmez ki. Onların maddi durum da önemli.

• Ev 3+1 se sıkıntı yok.

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 7

• Eve ya da rahat bir yurda çıkardım.. Ama rahat yurtlarda ucuz olmuyor kafadar 2 3 arkadaş bulup bir eve girerdim herhalde

0|1
    0|0
  • yurtta kalırdım parayıda idareli kullanırdım lazım olur elbet

0|1
    0|0
    • Sosyal anlamda?

• sosyal anlamda kastın ne bilmiyorum ama arkadaşlarla maça gidebilirsin,sinemaya bilet al hadi kalkın bugün bendensiniz de kal götür onları(kızlarda olsun aranızda sap sa gitmeyin), alışveriş merkezine git kendine bişeyler ısmarla,araba kiralayıp gezin abi ohh mis kafa dağıt ya da bir bara git ya da hangi şehirdesin bilmiyorum ama yani bunlar yapılır en fazla sınırları zorlayın lunaparka gidin çocuk gibi eğlenin yani benim param olsa bunları yaparım ne yapcam başka

• Ayda bunun 3 kati kazaniyorum ama hayatimda degisiklik yo. Iki sifir daha eklesen o zaman biraz degisiklik olabilirdi

0|0
    0|1
  • İşlemci ve ekran kartı alırım geri kalanda farkında olmadan biter zaten.

0|1
    0|0
  • galaxy s4 alırdım

2|0
    1|1
  • Playstation4 alırım birde Waffle

0|0
    0|0
  • eve çıkardım evi istedigin gibi kulanırsın ve arkadaşlarınla eglencel olur du

0|1
    0|0
    • baska napardın?

• baska? sosyal şeyleR?

• cafelere gidersin bar lar gece clublar eglen oyna biraz herşeyi yaprsın nere gitceksin memleket olarak

Yükleniyor...