Sanaldan arkadaşça konuşmak, bişeyler paylaşmak aldatmak olur mu sizce ben öyle olduğunu düşünüyorum

ben nişanlıyım hatta nikahlıyız düğün için havaların ısınmasını bekliyoruz.baze kendimi çok yalnız hissediyorum evde kimse anlamıyor beni . sürekli yalnızım evde.nişamlımda ihmal ediyor beni hep.çok bunalıyorum.bir kaç siteye de üyeyim kızlar soruyor gibi ama şimdiye kadar hiç bir erkeğin sorusuna yazmadım, kimsenin mesajına cevap vernedim. hiç bir erkekle konuşmadım bazen yazasım geliyor ama içime sindiremiyorum çünkü bence yanlış.siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
kız kıza arkadaşlık kurmak isterim ama kızlardan kimse cevap vermiyor konuşmuyor.sitenin birinde günde 100 mesaj alıyorumdur yarısı dostane yarısı abuk sabuk. ama hepsi erkek.dostane olanlara cevap vernmemek için zor tutuyorum kendimi çünkü dertleşmeye çok ihtiyacım var
kendime yapılmasını istemediğim şeyi asla başkasına yapmam bu yüzden de konuşmuyorum işte

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• ortaya konuşmaktan bişey olmaz..

ama özel mesaj ile konuşursan ve karşındaki kişi nişanlından daha iyi niteliklere sahip gibi görünen biri ise aklın ona kayabilir..

"gibi görünen" dedim, çünkü daima komşunun tavuğu komşuya kaz görünür.. dışarıdaki insanları yanımızdaki insandan daha iyi zannederiz..

0|0
    0|0
  • aldatmak olur bacım.her yaptığına bir kılıf bulmayı bırak.Nişanlın aynı şeyi yapsa hazmeder miydin? önce kendine bunu sor

1|0
    0|0
  • Bence saçma düşünüyorsun. Neden aldatmak olsun. Dünya kadınlar ve erkeklerden oluşmuş ve hepimiz etkileşim halindeyiz. Tabiki konuşup dertleşeceksin. Önemli olan cinsiyetlerimiz değil, insanlığımızdır.

0|0
    0|0
  • Sanalda benim en çok yazıştığım 3 kişi de evliydi. Seviyeli olundukça sorun olmuyor. Zaten aşk ve cinsellik konuşmadığımız için, aldatmanın a'sına bile yaklaşılmıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yanlis evet...

Cünkü bu baslangic sizi bambaska seylere de sürükleyebilir.

Nisanlinizin sizi ihmal ediyor olmasi yanlis,kabul edilir bir sey degil.

Kendisi ile ciddi ciddi konusun,anlatin durumu.Kendimi yalniz hissediyorum,

beni fazla ihmal ediyorsun ve bu hosuma gitmiyor,bu dogru degil diye söyleyin.

Birbiriniz ile olan iletisiminizi koparmayin.

Aksi takdirde nasil paylasabilirsiniz,yasayabilirsiniz koca bir ömrü?

0|0
    0|0
    • çok konuştum ağladım sızladım kendi sıkıntıları olduğunu söyledi.hep bir bahaneleri oluyor onun.hayatımda varlığını hissetmiyorum bende onu böyle kabul ettim

• Dogru benim arkadas eklemeler kapali

Fakat isterseniz mesaj kutunuzu acin bir müddet,konusabiliriz.

• bende öyle yapıyorum zaman tanımaya kara verdim.beni dinlediğiniz yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim

• Niye yanlış olsun bu durumlarda sevinicini, üzüntünü paylaşacağın kimse olmicak mı? Bu durum senin sosyal durumunun bitmesi demek mi? Asla. Yanlış düşünüyorsun.

0|0
    0|0
  • Arkadaşların yok mu?Onlarla konuş.İlla sanaldan mı olmalı?

0|0
    0|0
    • konuşuyorum ama bazen tanıdığı insanlarla konuşulmuyor ve üyeyiz sonuçta birileri bişeyler yazınca insan zor tutuyor kendini

• Aslinda bunu ne zaman yazdin bilmiyorum ama benimde ihtiyacim var oyle birilerine

0|0
    0|0
Yükleniyor...