Sevdiğiniz kızın ayaklarının güzel ve bakımlı olması sizin için ne kadar önemli?

kadınların ayaklarına önem verirmisiniz mesela sizce güzel bir ayak nasıl tarif edilir

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• fetişist falan değilim ama el ve ayaklara dikkat ederim. Gnetik yapı Allah vergisi ona sözüm yok ama temiz ve bakımlı olmalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Önemlidir, kadının bakımı ellerinden ve ayaklarından belli olur.. Tarifini fetişistler yapsın :)

0|0
    0|0
  • Yani güzel ayaklari olması ısterım.

Yumusak olsunlar yeter.

oyle ojedır sudur budur bunlara gerek yok.

0|0
    0|0
  • Yahu temiz olsun yeter :D

1|0
    0|0
  • sevdiğiniz adamın ayaklarının sizin için temiz ve bakımlı olması ne kadar önemliyse benim içinde o kadar önemli ;)

0|0
    0|0
  • Kadına bakımsızlık erkekteki gibi yakışmıyor. En ufak bir buruşukluk bile dikkat çekiyor, ayaklarıda çok önemli.

0|0
    0|0
  • el ve ayak,özellikle ayak güzelliği cok ama cok önemli

0|0
    0|0
  • ayaklarına bakıpta mı sevecem ahlakı güzel olsun kafi

bu ara bayanlara haya yakışır gerisi lakırdı

0|0
    0|0
  • Adım atsın yeter

0|0
    0|0
  • Şahsen benim için çok ama çok önemli bir durum bu...Yumuşacık pamuk gibi bakımlı olması lazım...

0|0
    0|0
  • çok önemli

0|0
    0|0
  • Bazen işin bokunu çıkarıyorsunuz

0|0
    0|0
  • ayak dediğin nasırlı olmalı <3 asşdjkaslşdj

0|0
    0|0
  • arkadasım garıp bır soru :pPp garıp dıye cevaplamıcaz degılız tabıkı..

kımsenın ayaklarına okadar dıkkat etmedım fakat kurek gıbı bır bayan ayagıda hos durmaz dıye tahmın edıyorum

0|0
    0|0
  • sevgilimin serçe parmaklarını doğuştan eğri.yani demek istediğim sevmek için böyle şeyler engel değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben ayaklarimi hic sevmem, erkek gibi sekli var, ve bas parmak biraz yamuk, ama yinede bakimini eksik etmem, yumsak olmasini severim

0|0
    0|0
Yükleniyor...