Bitane yazlıs teyze var parasını alamıyor cocukları vermıyor lutfen bı yardımcı olun .s

ya bizm mahhaleede oturuyor ve kadın maaşını çocukları alıyor kocaman oğulları alıyor kadına sadece 200 lıra verıyolar butun ayı zar zor gecırıyo ayrıca o ıkı yuz lırayla daha torunlarına bıle bıseyler alıyor kadın kendıne hıc bakmıyor amelıyat olması gerek dızlerınden oğulları amelıyatta ettırmmıyor . bende bu kadın huzur evıne yatırılsa daha ıyı olur bu halınden dıye duşundum ama naparım nereye basvurcam kadını gelıp bu çocuklarının elınden almaları lazım perişan halde bilisi olanlar lütfen yardım acill .s :((((((((

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• buna bırıncı dereceden yakınları karar verır veya da teyze karar vermelı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• belediye ile görüşmelisin ya da önce kadınla bir görüş kendi müracat etsin yoksa gelirler o yok böyle durum demesin siz iyi niyetlisiniz ama sonra size sıkıtı olmasın çocukları sanane gibisinden

1|0
    0|0
    • aynen zaten herkes sıkıntı olur ddıyo bızımkıler pek ıyı bakmıyor bu duruma sıkayetcı olcaaklar gıbı aama onlar beklersekk ooo :( ben cok uzuluyorum gerckten kadın hep aglıyo ağlamak tan konuşamıyor bıle benımle :(

• siz iyi niyetlisiniz ama size sıkıntı olur ağlayacağına sadece kendine akıl ver sen uygulamak ona kalmış

• anen oyle yapcm ıns anlar .s s

• 1|0
    0|0
  • yaa ne insanlar var madem kadina bir faydaniz yok biraknda kadin kndi maasiyla kendini idare etsin benim annemde yasli dger cocuklari bakmio bn bakiom gecen sene hastanede doktor sunu dedi eger hasta yasli insan evlatlari bakmiyorsa emniyete sikayette bulunmasi ile cocuklari bakmak zorunlulugu varmis evladi istemese bile allah yardm etsin ya uzuldum vala

1|0
    0|0
    • evet ya ben gıder ceker parasını elıne verırım valla nasıl evlatlar Allah ' ım hıdayet versin :( çok üzülüyorum ınsanın braz ıcı cız eder gelinlerı de oyle :(

• bazi insanlarda hic vijdan di bisey yok ya ama bu bu sekilde gtmez ilerde oda o teyzenin durumunu dusunce anliycaktr smdi sadece sen teyzeyle bir konus eger sikayetciyse emniyete haber vermen yetrrli diye biliom

• tamam konuscam teşkkr ederim .s

• bin tane hayırsız evladın olacağına bir tane hayırlı olsun yeter..

huzur evlerine sıcak bakmıyorum evınde bulduğu huzuru orda bulamaz

biz anne babamız için dünyaları yıkarız bu nasıl dünya arkadaş

1|0
    0|0
    • ama huzuru yokk ı kadının hayyattn hıcbır beklentısı yok .s :( kocası oldukten sonra kadının parasını almaya başladılar .. evınde buzdolabı dahı yoktu ramaan da oruçlu oruçlu kadın oruçta orucunu soğuk suyla bıle açamayacak haldeydı kmsuları flan yardım edıyodu bızde edıyyoduk bızım evımız uzak ama mecbur kadın zor durumda

• bende cok uzuluyorum wala bıde gerçekte grsenız daha kotu ://

• tekrardan ALLAH yar ve yardımcısı olsun buradan duadan başka bişi elden gelmez

• nerde oturuyor teyze?hemen bulunduğun semtin belediyesini ara ücret almıyolar hemen yerleştirirler itiraz edecektir dinleme onu ikna et yazıktır günahtır ömrünün sonbaharını huzurlu geçirsin !

1|0
    0|0
    • köy ama burası korkutuyolar kadını dedıgım gıbı sımdı belediyeden gelmezler bıle belkı oğullarının tanıdığıdır .s

• Hayırsız evlat dedikleri bunlar iste yazık günah..

Sikayet etsin diyecemde kadın kesin korkuyordur..

Parasını zorla alan evlat her halti yapabilir..

1|0
    0|0
    • tabı korkutuyolar kadın her benı gordugunde aglıyo bıımkıler yardım edıyrlar sureklı bır ıhtıyacı olunca ama zor kadını n oturduğu ev de banyo salonun ıcınde ya o kadar kotu durumu gecekondu bır ev ve banyo resmen yerrde byle su dısrı gıtmesın dye kaldırım yapmışlar oyle berbt mutfak bıle slonda .. yatck duzgun bı yer yok cok ktu durumu cok :(

• Bi tuhaf oldum yazdıklarını okuyunca..

RABBİM yardımcı olsun insallah..

• amiinn .:(

• Uzun zamandır gördüğüm en içten soru olmuş bu harbiden teşekkür ederim sana.

1|0
    0|0
  • Yok yere kufur ettim simdi...

1|0
    0|0
    • Hakediyorlar aslında ama Allah ' ım hidayet versin :(

• Önce kadınla konuş sonra kaymakamlığa ya da belediyeye başvur kesin yardımcı olacaklardır

1|0
    0|0
    • kaymakamlığa gıtsemde olurlarmı yardımcı cunku burası dedıgım gıbı köy kucuk bıryer yardımcı olan yok bırsey yok bu kadın burada cok caresz ıcım gıdıo grunce :(

• kaymakamlığa gittiğiniz zaman yardımcı olmaları gerek küçükde olsa durumunu iyi anlatınca belki huzur evine felanda yerleştirebilirler

• inş. bakalım denıcem saolun .s

• Kadın istemezse bir şey yapamayız..

1|0
    0|0
    • ama orktugunu soylerım .s kadına anlatamam bıle durumu açıklayamam acıklasamda anlamaz saf gıbı bıraz .s

• Anlıyorum ama kadının rızası olmadan yapılamaz..

• bakalım bı .s

• oturdugun belediyeye basvur.. dıle getır durumu yardım ederler

1|0
    0|0
    • ya belediye buranın ııyı degıl kadınıda tanıyorlardır emınım kucuk bır yer burası :( ama hıc kımse bırsey yapmıyor :/

• izmirin bir köyü .

• hangı koyu arkadasım? izmire baglı bir köy bılmıyorum ben manisalıyım yardımcı olmaya calısalım

Kızlar Ne Diyor 4

• Vallahi yaziklar olsun böyle evlat müsvettelerine.

Teyze ile konustunuz mu peki? Kendisi de razi degildir insallah bu duruma?

Ilk önce kendisi ile konusun,sikayetci olmayi istiyorsa,ki umarim istiyordur,

ondan sonra yardimci olun sikayetci olmasi icin.

Teyzenin kendisi sikayetci olmadigi müddetce siz bir sey yapamazsiniz.

1|0
    0|0
    • ya kadınnın durumunu bı gorsenız aglmaktan konuşamıyor bıle :(

• üzüldüm ya...

Allah yardimcisi olsun.

Siz ama kendisiyle konusun ve ikna edin muhakkak.

Kendisi sikayetci olmadan hic bir müdahale edilemez malesef.

Yine de gidip belediyeye falan danisabilirsiniiz ama.

• teşkkr ederım amın :(

• Bağlı bulunduğunuz belediyeye git bir görüş istersen.Bir de şöyle bir durum var sen kendince bir çözüm bulmuşsun bakalım kadın istiycek mi ya da oğulları?

1|1
    0|0
    • oğulları ıstemez kadın bı 700 maas alıyosa 200 ona vereıyolar bıde o 200 lıra ondan dıye çocuklarını flaan kadının evıne getırıyolar

• 183 ve 144 ikisine de sor.

• tamam cok teşekkür ederım

• belediye ile görüşüceksin

1|0
    0|0
    • beledıyede yardımcı olmuyolar kı zaten bılıyolardır emınım

• yardımcı olmak zorunda bu onun görevi.ne demek yarıdmcı olmuyor.bastırıcaksın.hak var hukuk var

• evet doğru teşkkr ederım .

• belediyeyle görüşebilirsin ama önce o yaşlı teyzeyle konuş

1|1
    0|0
Yükleniyor...