GS Türkiye Kupaını Kesin Alır Gözüylemi Bakıyosunuz?

Evet GS turu atlaı yarı finale kaldı sice kupayı en çok kazanan GS tekrar kaanırmı kupalarına bir yenisini eklermi? Yoksa fala önemsemeyip bir kaaya kurşun gidermi?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten Türkiye kupasını en çok kazanan takım biziz gerçi Türkiyedeki her kupada en çok kupa kazanan takım biziz ama bu kupalara yenilerinide eklememiz lazım,ben bu sene Türkiye kupasını alacağımızı düşünüyorum buraya kadar çoğunlukla yedek oyuncularla oynadık ama Galatasarayın yedek kadrosu bile bu kupayı alabilecek güçte.

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Kesinlikle alacağımız düşünüyorum gruptan zaten çıktık artık yarı finalde sayılırız Akhisar ya da Eskişehir'le karşılaşacağımızı düşünüyorum ama yedeklerimiz bile bu kadar iyiyken kupayı alamamamız gibi bir ihtimal bile söz konusu değil

0|0
    0|0
  • evet alırız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu sene alabileceği tek kupa o olduğu için sonuna kadar saldırır

0|2
    0|2
    • Alabileceği 3 kupa var tabiki şuanda en kolayı bu görünüyo. Ama GS şampiyon olamaz diye bişey yok hiç belli olmaz en zor ihtimal ise tabiki CL

• alacak ewet

0|1
    0|0
  • Kaç maçtir yedekle çikiyoruz Turu atladik bu sefer as kadro ile karşimizda durucak takim yok aliriz.

0|1
    0|2
  • o kupayıda en çok Galatasaray almıştı dimi herzamanki gibi :)

0|0
    0|0
  • evet aliriz

0|0
    0|0
  • gs bu sene türkiye kupasını alır fenerde lig şampiyonu olur durum bunu gösteriyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...