Sevgilim onu aldattığımı düşünüyor, naptımsa dinletemedim.. Allah ondan sorsun.. Yardım edin..

Naptımsa dinletemedim paranoyağa bağlamış adeta . Konuşmamı istemediğim arklarım varsa hpsiyle knşmayıda kestim. sevmediği br arkadaşım vardı ona yanında sms attım knşmak istemediğimi söleyen bakmışki numara kullanılmıyor sen kullanılmadını bile bile attın smsyi. Başka numarası var ordan knşyosunuz dimi diyor. Hattımın geçmişine de baktı yok başka birinden knşursunuz diyor. Adam iyice paranoyak oldu tuhaf tuhaf h,kayeler kurguluyor ve sonunda bititdi.Dün okuduğum şehre geldim burada yaşıyor konuşup üzerimde ki suçu atmak için ama kndi senaryolarınainannıyor.. Ne gururum kaldı ne yüzsüzlüğüm.. Naptımsa anlatamadm facem elinde twit de. Al face mesajlarını geri yükle bak anla artık diom onada gelmiyo.. bir fikir verin bana arkadaşlar lütfen.. Üstüme bıraktığı bu vebal canıma kıyma derecesne getirdi beni...

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Şekerim niye kendine eziyet ediyorsun niye kendini böyle hiçe sayıyorsun. O garip deli ama eski sevgilinin gerçek olmayan hayalsi hikayelerinde sen niye bir rol üstleniyorsun ? Sen kendini biliyorsan diğerlerinin ne dediği önemli değil. Buna sende inandıkça içindeki gerçek sen böyle değilim ben yapmadım diye sana karşı çıkışıyor dışarıdaki senle tartışmaya başlıyor. Bildiğin halde çelişkiye düşüyorsun sen bir şey yapmadıysan yapmadın bitti gitti boş ver o deliyi. Şimdi hayali senaryolarını başkasına yazsın kurtulduğuna sevin. Düşünsene evlendiğinizi bu manyak sen işten geliyorsun mutfağa girdiğinde bu deli şeytan görmüş gibi sana bakıyor üzerinde de deli pijaması var. FBI'da çalışıyorsun ajansın değil mi falan demeye başlıyor kendini de özel tim falan zannediyor. Eline bir bıçak alıp üzerine doğru geliyor. Sende diyorsun ki ben ajan değilim olsam kendimi korur bıçağı onun bir tarafına oturturum ama bıçaklarsa beni o zaman inanır sanıyorsun. Halbuki bu arkadaş öyle düşünmüyor bıçağı saplıyor koskoca FBI ajanının hakkından nasılda geldim diye düşünüyor :)). Biraz komik yazmaya çalıştım belki tebessüm edersin ama gerçekten bu şekilde düşünüp üzme kendini. Her kim olursa olsun yapmadığın bir şeyi yaptın diye hareket ediyorsa bu onun ayıbı ve onun kaybedeceği bir şey. Bence bunda da bir hayır var deyip ondan kurtulduğuna sevinmelisin. Ya ne kızlar var bir deliden ayrılmak için neler yapıyorlar da deli bırakmıyor hayatı zindan ediyor. Seninki sana bir güzellik yapmış farkında değilsin :)). Sağlıcakla kal mutlu olmasını bil seni üzen şeylerden uzak dur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• AYRIL...Eğer senden ayrılmayı kafaya koymuşsa, ne yaparsan yap zaten yaranamazsın, inandırıp ikna etmen mümkün değil. Eğer, gerçekten sana güvenmiyorsa ve bu halde ilişkiye devam edersen bu sorunları sürekli yaşarsın. Eğer seviyorsa ve çok kıskanıyorsa bunun sınırlarını bilmediği ve abarttığı sürece yine mutsuz olursun.

Sonuç: Başkasının düşüncesizliğiyle sen de kendine düşüncesizlik etme, cana kıyma da nedir?

0|0
    0|0
  • canım benim bu adam seni terk etmek istemiş ve böyle bir bahane bularak hani kendisi suçlu olmamış gibi bırakıp gitmek için.. klasik erkek işte.. çok özel olacak ama cinsel birliktelik yaşadın mı?

0|0
    0|0
  • Güven yoksa, ilişkiyi bu kadar sürdürmeniz bile hata..

0|0
    0|0
  • Sen onu terket tahammül edemiyorum sana de.. Bak nasıl çarkediyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• canım en iyisi sen boşver unut gitsin salla onu ayrıl gitsin yaa tecrübeli biri olarak söylüyorum sen bırakmazsan birgün gelir o seni bırakır yaşayan biri olarak söylüyorum bunu kendinden başka kimseye değer verme inanmıyorsa yoluna gitsin..

0|0
    0|0
  • boşver ayrıldığınız iyi olmuş, böyle birisiyle anlaşmak çok çok zor

0|0
    0|0
Yükleniyor...