Arabadan anlayan arkadaşlar bir bakar mısınız ?

Arkadaşlar Merhaba,

Özellikle erkeklere soruyorum. Araba almayı düşünüyorum. Eski olmasın istiyorum, çok büyük olmasın istiyorum 80 bin liradan da pahalı olmasın istiyorum. Bmw 1 serisi mi önerirsiniz, audi a3 mü , mercedes a180 mi, yoksa değmez seat leon, astra vs mi al dersiniz ? Arabaya meraklı arkadaşlar cevap verirseniz sevinirim çok anlamıyorum.

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'de özellikle Audi hakkından yüksek fiyata satılıyor. Çok güzel bir araba A3 ama fiyatı olması gerekenden daha yükseğe satılıyor.

BMW 1 ne yazık ki tutmadı. Düşük segment diye sundukları araba hiç hoşuma gitmedi.

Mercedes A180 ise harika bir araba. Toyota Auris veya Hyundai i30 ile rekabet ediyorlar ama araba bambaşka görünüyor. Özellikleri çok iyi. Mercedes'İ orta sınıfa ulaştırmayı başarmışlar. Fakat fiyatı orta sınıf değil. 77.000 TL'den başlıyordu 2013'te. Yeni fiyatı ne oldu bilemiyorum.

Benim görüşüm fiyatına rağmen A180

0|1
    0|0
    • çok teşekkür ederim otomatik vites düşünüyorum, yakıttan yana sıkıntı yaşar mıyım ?

• Geçmiş olsun. Tatsız bir olay ama geride bırakma zamanı gelmiş.

C180 de yine çok başarılı bir model. Konfor ve kalite fiyatın hakkını veriyorlar.

Aynı tadı A180'de de bulabilirsiniz. Size uygun araç A180. Başka bir araca bakmayın bile.

Şimdiden hayırlı olsun.

• Mercedes bayisi olsanız bu kadar ikna edici olamazdı, teşekkür ettim şimdiden :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Senin için önemli özellikler ne onları söylersen,düz mü yakıt harcaması nasıl olmalı vs?

0|1
    0|0
    • otomatik vites, çok yakmasın hız falan çok önemli değil. rahat konforlu olsun, tipi de önemli tabi.

• Audi a3 var arkadaşımda tam uzun yol arabası diyordu.. Sana uyabilir

• seksen bin lira varsa.. gidip yeni model bir araba alabilirsin yani elindeki paraya göre.. oldukca iyi arabalar var..

Megane spor kasa sonra WW Bora cok güzel bana göre

0|1
    0|0
Yükleniyor...