Temizlik hastası mıyım acaba?

bir giydiğimi yıkamadan tekrar giyemiyorum giymek zorunda kaldığımda da kendimi pis hissediyorum:( kaldığım yurtta odalarda halı var yere çıplak ayakla yada çorapla basamıyorum terlik giyiyorum hep bu yüzden ve uyurken yorganım yere değmesin diye yorgana sarılıyorum resmen. yaa çamaşır yıkama olayına gelincede renkliler siyahlar montlar beyazlar çarşaflar tokalarım vs yaklaşık 8 posta çamaşır atıyorum makinaya ayrı ayrı. her biri içinde ayrı deterjan. bunun ütüsüde var tabi.

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• Bulunduğun ortamdan rahatsız olduğun için bu kadar çok kafaya takmış olabilirsin:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• hahaha..

eskiden bi komşumuz vardı misfirliğe giderdik..

daha biz evden çıkar çıkmaz çırpmaya başlardı halıyı yollugu..

görende evine ettik sanar.. :)

destek al istersen..

0|0
    0|0
  • bunları okuyunca annem aklıma geldi.

0|0
    0|0
  • senin kocan yandı aynı halam gibisin titizizm bunun adı ben koydum salla gitsin ya diycem ama kızarsın diye korkuyorum :)

0|0
    0|0
  • Psikolojik destek alabilirsin.

0|0
    1|0
  • çamaşır yıkama tarzına kadar aynı sayılırız.

0|0
    0|0
  • biraz takıntı var sanırım bunu engellemek için ters piskoloji uygulamalısın kirden mutluluk duymalısın

0|0
    0|0
  • hastasın tedavi olman şart ileride büyük sorunlara neden olur

0|0
    0|0
  • zamanın kalıyor mu bu kadar abartma öğrencisin ilerde olur tamam ama abartmıssın acıkcası...

0|0
    0|0
    • haftasonu yapıyorum zaten:) ya bu kadar değildi ama yeni başladı oda arkadaşım sağolsun :S

• örnek almak değilki fazla pasaklı :(

• :) oda güzel sende fazla temizlik hastasısın ...

Kızlar Ne Diyor 6

• senin evinede gelinmezz evimi kirlettiniz diye kovalarsın sen bizi

0|0
    0|0
  • evet psikologa git daha da ilerler

0|0
    0|0
  • aynı benim gibi dünden beri çamaşır atıyorum makinaya takıntı haline geldi :(

0|0
    0|0
  • keşke bende öyle olsam ya

0|0
    0|0
  • yurtta kalmaktan tiksinmişsin.

Titizlik değil tiksinti bu.

0|0
    0|0
    • evet o da olabilir

• bende yurtta kaldım. Söylediklerin tanıdık .Ev yaşantısına geçince normale dönersin.

• kareli battaniyenide haftada bir kere yıkıyosndur:) o kadar inceleme herşeyi.)

0|0
    0|0
Yükleniyor...