Koşmayı sever misiniz?

ben çok seviyorum programım da en sevdiğim çalışma koşma özellikle de depar attığım bölümde canım yanıyor ama bayılıyrum o yüksek tempoya

özellikle de yazın açık alanda sahilde hafif yağmur yağarken koşmak gibisi yoktur

siz koşmayı sever misiniz?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• yavaş tempoda koşuyu severim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• evet seviyorum. koşarken, rüzgarla bir olup özgürleştiğimi hissediyorum..

0|1
    0|0
  • Çok severım yakalamacıkkkk oynayacak bırılerı varsa :)

0|0
    0|0
  • Evet ama hızlı koşamam yani ben uzun mesafe koşarım depar çalışmalarını sevmem ama sprint çalışmalarını severim

0|0
    0|0
  • koşu+müzik+sahil

0|0
    0|0
  • severim hızlı tempo koşuyu iyi oluyo

0|0
    0|0
  • Evet severim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hayır sevmem iki dakika koşunca ebemi tersten görüyorum canım yanıyor nefesim tıkanıyor.

0|1
    0|0
    • ya o koşmanın doğası zaten futbolcular bile ne kadar kondisyonu yüksek olsun yine de nefes nefese kalır ama onlar sadece bu acıya alışıyorlar ve sıradan geliyor onlar için

• sigara alkol başka bir alışkanlığım yok o yüzden sporcu gibi yaşarım siz de umarım bırakırsınız sigarayı çevrem de çok bırakan var

• Umarım teşekkür ederim güzel dileklerin için :)

• koşmayı severim ve hiç bırakmadım sıgara içtiğim halde bile tazı gibi koşuyorum.

0|1
    0|0
  • her antreman 20dk sabit tempo koşarım.

bende senin tam tersinim :) depar sevmiyorum, sabit tempoda uzun süreli koşular seviyorum.

kondisyon amaçlı :)

0|0
    0|0
    • seninki dayanıklılık arkadaşın ki kondisyon oluyor :D

• 5 km çok da uzun değil bence kondisyon için çift hane görmek gerek ben hergün 6km koşarım ama kondisyonuma çok çok süper değildir

• ben koşmadan önce ağırlık antremanı yapıyorum ama onuda hesaba katmak gerek.

11 aydır body yapıyorum ve çok ağır kilolarda çalışıyorum. en son kalan enerji ve yorgunluklada koşu yapıyorum.

bu arada 5km çok büyük bir mesafe olmıyabilir ama kondisyon bakımından hertürlü iş görür bence.

• Dik bayır tırmanmayı ya da dik yamaç yokuşu koşmayı severim. Hele doğa da ise. Ara sıra yaparım dağa doğru koştuğum olur

0|0
    0|0
  • ben de seviyorum birden depar atmayı

0|0
    0|0
  • nefret ederim ama futbol oynadığımdan sürekli hazır olmam lazım koşarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...