Galatasarayımızın gençleri

dünki maçta lucası ben çok beğendim telles eh işte sizin düşünceleriniz neler

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• yabancılar fena değildi lucas telles hajrovic burdisso hepsi iyiydi ben en çok tellese sevindim yıllardır sorun olan sol bek olayını çözecek gibi hem teknik yetenekli hemde Maşallah kondisyonu müthiş sol kanat gibi teknik ortalar sol bek gibi harika defans ve kondisyona sahip veysel sağ kanada geçince iyi oldu ortada berbat oynadı salih umarım böyle gitmez koray ile umut çok oynamadı zaten

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• hepsine maşallah nazar değmesin

1|1
    1|2
  • Telles için daha erken daha doğrusu hepsi için erken ama Telles bence çok iyi bir savunucu onun yanı sıra sadece Telles değil Veysel Sarı ve Burdisso da çok iyi transferler ben bundan sonra defansta sıkıntı yaşayacağımızı hiç ama hiç düşünmüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• saçma sapan yabancı sınırlaması yüzünden lucası izleyemeyeceğiz her maç.seneye lucas bruma kanatları bir de çivi gibi forvet aldıkmı zor tutarlar bizi.salih dursuna verilen para bana verilseydi ondan daha iyi oynardım valla.umut gündoğanda 1-2 seneye parlar

0|1
    0|2
  • bende Veysel Sarıyı çok beğendım

0|2
    0|2
  • o kötü sahada kolay kolay kimse anlaşılmazdı ama iyierdi.. lucas ontivero çok iyidi ama şampiyonlar ligi kadrosuna alınmadı bidahaki maçlarda görcez faydalı olacaklar

0|0
    0|0
  • nediyelim inşallah hep böle devam eder :)

0|0
    0|0
  • Hasan Şaş ı dinleyin birde link

1|0
    0|0
  • tokatsporla oynadın. real madridle değil

0|2
    1|2
Yükleniyor...