İnsanlar neden bir başkasının dertlerini dinlemezler?

İnsanlar neden bir başkasının sorunlarını sıkıntılarını anlattığı dertleri dinlemek istemezler geçiştirirler veya ilgisiz davranırlar?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• o her insana göre değişir...İyi günde kötü günde dediğimiz olay da budur.. O tür insanlar iyi gün dostudur,çıkarcıdır...Fakat az da olsa kötü gün dostları vardır..İyi gününe özel bir mazereti varsa katılmayabilir ama kötü gününde iki eli kanda dahi olsa gider yanında bulunur...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• İnsanlığımızı kaybetmeye başladığımız için... Artık kimsenin kimseye tahammülü yok... Bırak dert dinlemeyi, görüşüne bile katlanamıyor artık kimse..

1|0
    0|0
  • çünkü herkesin bir derdi var. herkesin derdini dinlersen. psikolojin bozulur.

kendi derdim bana yetiyor düşüncesi yani.

1|0
    0|0
    • benim derdim olsa bile ben başkasına yardım etmeyi isterim sorunlarında dertlerinde destek olurum ama her insan bir değil malesef

• malesef öyle ama insanların nerdeyse yüzde 95 İ benim gibi düşünür. gerçekten senin gibisini bulmak zor :)

• Genelleme yapılamaz ama çoğu insan böyle,bencil,aciz ve kibirli...ama ben dinlerim ama asla derdimi başkasına anlatmam kendi içimde yaşarım...

1|0
    0|0
  • ben dinliyorum elimden geldiğince

1|0
    0|0
  • dert tonla bu ülkede

0|0
    0|0
  • anlatma çünkü, ateş düştüğü yeri yakar diğerlerinin umrunda pek fazla değil.

1|0
    0|0
  • benim için geçerli değil bir çok kişinin derdini dinlediğim oldu çoğu zaman...

1|0
    0|0
  • Tahammülleri yok..

*Bireyselleştik..

1|0
    0|0
  • Arkadaşlarımın bazı dertleri gerçekten çok faso fiso geliyor . Dert diye anlatmaya değmiyecek şeyler , o zaman sıkılıyorum.

0|0
    0|0
  • Kendi dertleri ona yetiyordur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bunlar her yerde var alis artik. O yuzden buraya geliyoruz dertlerimizi dinliyoruz Ks ailesi olarak sariliyoruz birbirimizee :)

1|0
    0|0
  • Bu cok yanlis bir dusunce ben herkesin derdini dinlerim o yuzden okul yillarimda herkes bana gelirdi :)

1|0
    0|0
  • Ama kendileri anlatmak istediklerinde dinlenmek isterler. Ben dinlerim elimden geldiğince fikir de veririm

1|0
    0|0
Yükleniyor...