Buz pateni yapan oldu mu hic?

Biz yarin arkadasla gidecegiz ama dusup bir yerimi kircam diye korkuyorum :D dengede durma ipucusu falan nedir? Yas araligina takilmayin yanlis o :)

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bende korkuyorum ama kafamı kirmaktan değil geçenlerde haberde gördüm kiz yere düşüyor ayagi ters cevriliyo patenin bıçağı bacağını kesiyor bir dahada o bacaktan hayir gelmemis. Buradada olmasa pek takmazdim ona benzer bir olay buradada oldu. Denemedim denemem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Camcıdan dört tane çubuk kestirip kemerinden yere doğru açıyla bağlıyorsun. Bir tarafa düştüğünde cam çubuklar seni tutuyor.

Aslında tüm buz pateni yapanlarda var bunlar ama camdan olduğu için görmüyoruz.

Bu sır bugüne kadar saklandı. umarım sende saklamaya devam edersin.

Not : Dikkat et cam çubuklar bir tarafına batmasın.

0|0
    0|0
  • Ben Kanada da yaşadığım için buz hokeyi oynuyorum orada bir nevi milli spor kışın sert geçtiği için.Normal patenden pek farkı yok ama ilk defa yapıyorsan dizlerinden biraz eğik dur. kazık yutmuş gibi dik durmaya çalışma düştüğün gibi de kazık gibi kalırsın buzun üstünde Ufak tefek düşmeler olacak ama hevesini kırıp hemen pes etme en önemlisi o Çünkü çok güzel bir spor şimdiden ii eğlenceler dilerim

0|0
    0|0
  • valla yapan arkadaşlarım var çok fazla düştüklerini sölüyorlar.

genelde tam süre biterken öğreniyormuşun :)

0|0
    0|0
  • Ben gittim . İlk 5 10 sefer afedersin götün yerden kalkmayacak . Ama asıl önemli olan doğru düşebilmek . Dİkkat edeceğin şey dizlerini hafif kırmak , vücut ağırlığını öne vermek . Düşmeden öğrenemezsin , bunu unutma .

0|0
    0|0
  • hic yapmadım

tehlikeli biraz

0|0
    0|0
  • dizlerini biraz bük kayarken dengede inanılmaz faydası olacak dinlerin bükük ken saga sola bedeninle iler leye bilirsin kırk yıllık patenci si sanar seni :))))

0|0
    0|0
  • Düşe kalka öğreniyorsun işte.

0|0
    0|0
  • :)) duzgun yurumye calıs kay bıde :D

0|0
    0|0
  • Yaptım:D yan tarafta mam mal gezinmiştim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Canim ben sikca gidiyorum ama ilk gittigim gunde dizimi inciltmistim o yuzden dikkatli ol yaninda seni tutacak bir adam olsun yoksa gercektende dusersin..

0|0
    0|0
  • İlla ki düşersin ama kırılmaz bir yerin merak etme:)

0|0
    0|0
  • ben yapıyorum çok zevkli korkma tabi ki düşeceksin eğer kaymayı öğrenmek istiyorsan

0|0
    0|0
  • zevklidir ya düşe kalka öğrenirsin,çoğu kişi senin gibi zaten

0|0
    0|0
  • etek giymemelisin :P

0|0
    0|1
Yükleniyor...