16 şubattaki ceza kaldırılırmı fenerbahçe-kasımpaşa maçı için ?

takımımızın bize ihtiyacı var pfdk fenerbahçe yi durdurmaya çalışıyor sadece mustafa kemalin askerleriyiz diyen taraftarlara hangi amaçla ceza veriliyor aziz yıldırımın ölmüş annesine trabzonda kufur edildi hani nerde adalet biz fenerbahçe li degil fenerbahçe yiz bu kuralları tanımıyorum.

Güncellemeler:
bakın noldu korkudan cezayı kaldırdılar herkes haddini bilicek herkes ders alsın FENERBAHÇE liler her yerde bundansonra affetmeyiz ona gore :))))

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Kaldıracaklar boşuna bir taraflarınızı yırtmayın

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Mustafa kemalin askerleriyiz demekte bir sakınca yok stat dışında fakat statta söylenince neden söylendiğine bakılıyor amaç siyasi mesaj vermek diye algılanıyor hükümet Atatütk düşmanı diye bir anlam çıkıyor kanunlara göre siyasi mesaj vermek ne olursa olsun yasak ve cezası uygulanır ibaresi geçer hukuk kuralları geneldir

1|1
    0|1
  • Bir Fenerbahçe'li olarak küfür dahi edilmeyen maçta ceza aldığımız için kalkması gerektiğini düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Şu an kulüplere para cezası verildi saha kapatma cezasından iyidir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ben kaldırılacağına pek inanmıyorum şanlıurfaspor bile aynı durumdaydı kaldırdılar bizim cezayı kaldırmıyorlar. zaten cezayı hakeden varsa 90 dk boyunca küfür eden trabzon rum pontus taraftarıdır. galatasaray ve trabzon tff nin öz evladı kollama ihtiyacı duyuyorlar ceza verirsek çabuk çökerler diye korkuyorlar.

0|4
    0|3
    • Galatasaray TFFnin öz evladı diyerek Mallığın kitabını yazdın

• Ulan bu TFF geçen sene Fatih Terime 9 maç veripte Galatasarayı Şampiyonluğunu engellemeyen çalışan TFF değilmi?Ya da UEFA,TC Mahkemeleri,Cas,Yargıtayın kararlarına rağmen Feneri küme düşürmeyipte Feneri kurataran TFF değilmi?TFF başkanı Galatasarayın stadın gelipte bize kupa veremiyor Demirören Türkiyede Kadiköy dışında başka bir stada gidemiyor bugün stadlarda Demirören aleyhinde slogan atmayan tek takım Fenerbahçe taraftarı konuştukça batıyorsun

• Ceza almamız duyarlı,bilinçli ve takımı seven taraftarlarımız olduğundan kaynaklanıyor siz Türkiyeyi bırak UEFAdan bile seyircisiz oynama cezası alıyorsunuz hatta seyircisiz oynanan maçta bile seyircisiz oynama cezası aldınız Uefadan bu kadar komik ve rezil bir taraftar topluluğunuz var Türkiyede FB hariç bütün takımlar yabancı sınırına karşı çıktı ama TFF Fbnin istediğini yaptı TFF Fbyi engellemeye çalışşsa küme düşürür bu söylediklerine sende inanmıyorsun ama laf olsun diye konuşuyorsun

• Adalet fenerbahçeye gelince çok yavaş ilerliyor aynı kağnı gibi ama trabzonspora gelince neden hala ceza verilmedi anlamış değilim. Suç Mustafa Kemalin Askerleriyiz demekse hergün suç işlemeye hazırım

1|2
    0|3
  • Adalet olsa şimdi PTT 1. Ligindeydiniz ayrıca PFDK Şike sahaya yansımamış diyen PFDK dır.

0|1
    1|5
    • noldu zorunamı gitti. ne istedinizde alamadınız tff den. ayrıca mal senin sülalendir. adam gibi yazacaksan yaz yazmayacaksan benimle muhatap olma

• gerçekler acıdır benim yazdığım gerçek ve senin canını çok acıtmış ki böyle saldırıyorsun hakaret ederek kendini tatmin ediyorsun. TFF sizi kollamasa ayakta duramazsınız başkanınız gizli gizli gidip federasyon başkanıyla görüşüyor.ayrıca yine başkanınız gidip ahmet çakara yalvarıyor borsada yaptığım dolandırıcılığı programda konuşma diye.

• tff nin sadece başkandan ibaret olduğunu sanan birisin işte. meyve veren ağaç taşlanırmış sizi kolladıkça adama küfür ediyorsunuz yinede sahanızı kapatmıyor bu kadar çok kolluyor. bizde tff başkanına küfür etmedikçe saldırmadıkça fenerbahçeye kaç maç ceza verdi. 1 defa sahanız kapandımı nankörlük etmeyin. fatih terime gelince süper final maçlarında fenerbahçe maçına çıksın diye cezasını iptal etmediler mi?

• her maç küfür ediliyor buda artık son noktaya geldi hiç kimse Mustafa Kemalin askerleriyiz sloganına ceza vermez küfürlere tabi ki verir Trabzon seyircisine eğer ceza verilseydi feNerasyon sadece fenere çalıştığının belli olacağından vermedi düşünsene fener her maç küfür ediyor verilmiyor trabszon 1 maç etti diye hemen ceza birazda feNerasyon alttan alttan götürmeye çalışıyor ama kimse yemez

0|0
    1|5
    • gozlukmu takıyon yoksa brseymi iciyorsun dostum senin verdin cevaba fenerliler sadece guluyor :)

• iyide kufur yokki dostum.rapor bile yazıyormus sen bunu pfdkya gondrsen pfdk da reddeder

• ya küfür yoksa niye ceza verilsin zamanında Galatasaray taraftarı yeni stadı açılınca tayyibi resmen staddan kovmuşlardı ona bir ceza gelmedi size de boş yere gelmez bir küfür var ama feNerasyon işte çözülüyor bir şekilde

• inşallah ceza kalkar.

ben artık anlam veremiyorum bir işlere.

0|1
    0|1
  • Demirören sanki Fenerin başkanı gibi kalkar niye kalkmasın :))

0|0
    0|1
    • ne iciyorsun dostum saat da 14.30 bu saat erken icmek icin :))))

• Karadenililere lazmı diyolar senin baban maçlara gidiyomu ha ha sen çoukmusun ya :) KAraenililer laz oluyomuş buda ayrı bir komiklik araştır bakalım Lazlar nerde yaşarmış internetin vardır bak bakalım Rizenin doğu ilçeleri ve Artvin sahilde yaşarlar geri kalanı laz filan değildir medyanın her sölediğine inanma ;) Her doğuluda kürt değildir mesela ;) Nese konu dağıldı bu konu hakkında tartışmayalım boşa deiklerimi araştır ama

• ben cocuk dilim de sen cocuk olabilirsin konumuz ne senin verdin cevaba bak once banane senin babandan yok 48 yasındaymıs ben sana bunumu sordum neyse iyi eglenceler

• Ben kötü tezahüratdan ötürü ceza aldıklarını duymuştum kötü tezahürat dedikleri Mustafa Kemalin askerleriyiz demekmi oluyormuş?

0|0
    0|0
    • evet dostum kufur filen yok.12 saniye mustafa kemalin askerleriyiz diye bagırdıları icin

• Ne hallere kalmışız arkadaş ne acayip bir ülke oldu burası böyle.Cezayı kaldırmaları lazım ama çok uğraşmak gerekir.Atatürk düşmanları çoğaldı ülkemizde.

• mustafa kemalin askerleriyiz demekle ceza verilmez.iste pfdk profesyonelce fenerbahçeyi durdurma

• biz alışıgız bunlara gerek yok kardeşim tuzaga düsmek yok.direniş başlıyor.

0|0
    0|0
  • korktular tabi.

0|0
    0|0
  • helal olsun sana adımlarından şaşma tff ve pfdk nın canı cehenneme.

0|0
    0|1
Yükleniyor...