Evliliği benden çok isteyen sevgilim, beni ailesi ile tanıştırmaktan kaçınıyor!!

Erkek olarak bir kızın isteyeceği kadar mükemmel biri, iki yıldır beraberiz ve her buluşmasında çiçekle gelir, sürekli gelecekten, evlilikten bahsediyor. Doğum günümde çalıştığım yere gelip, müşterilerin, patronlarımın içinde bana evlenme teklifi etti. Ailesiyle tanistirmak istediğini söyledi ve sadece benim zorum ile kız kardeşi ile tanıştım. Şimdi ise ne zaman "ailenle taniscam" diye sorduğum da hep bir bahane buluyor. Bana oturduğu yeri göstermedi. "Niye böyle yapıyorsun" dediğim zaman trip lere giriyor, konuşmuyor alttan almak zorunda kalıyorum. Düşünüyorum acaba benden utanıyor mu diye, aklım çok karışık, sevgisine inanıyorum ama Ne hissedeceği mi bilmiyorum. Yardım edin :(.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• vazgeçmiş mi acaba?yoksa hepsi seni ciddiyetine inandırmak için dümen mi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Demek ki evliliği sadece sizin aranızda olacak bir bekar evinde istiyor :/

0|0
    0|0
  • Seni sever gibi yapmış hayatı boyunca. Yeni aşklara yelken açmalısın bence.

0|0
    2|0
  • Ailesi ile evlilik konusunda sıkıntıları olabilir belki çekiniyorda olabilir ama seni ailesi ile tanıştırmadan nasıl evlenmeyi düşünüyor orasıda muamma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Saçmalık bu. Alttan alsan kaçınmaya devam eder. Sürekli söylesen tanıştırması için o zamanda "Çok bunaltıyosun" vs. Çok saçma ama hazırda olmayabilir. Bilemiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...