Şimdi desemki aşk mı vazgeçiş mi cevabım yok.

aşık olursun...Yürekte ruhunu yakan dış müdahaleler olur.. Susarsın...Büyüktür saygı duyayım dersin asaletin anlaşılmaz...Tüm iyi niyetin, kuşatan- yapıcı tavrın elinde patlar...Duvar olurlar...Evinde aşkını yaşatmazlar.. Ya resti çekmelisin ya da başkalarını üzmeyeyim- kırmayayım diye kendinden ödün vere vere hak etmedikleri değeri yükleyerek sırf anne diye hayatına ipotek haklarını verirsin...

Neden bazı k. valideler oğullarının- gelinlerinin hayatlarını kan emici gibi emerler- yuvalarına huzursuzluk vererek beslenirler? Ne düşünüyorsunuz? Benim gibi büyüğe saygıdan dolayı bedbaht olmayı mı, hak etmeyene hak ettiği değeri vermeyi mi? Çok üzgünüm...

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• bence kadın olma dürtüsü bu çünkü kendi görmüştür oda yapar muhtemelen ayrıca kadınlar erkek evlada düşkün olurlar yani güvenemezler kendisi ve eşi gibi olmayacak sanarlar sebep bunlar ha hepsi öylemi tabi değil gelin kaynana bir olup garibana combo yapanda var :D kısacası link

0|0
    0|0
    • anneyim zaten...

• orta yol bulmayı isteyen taraf benim zaten. onun geçinmek gibi bir derdi yok ki.

• klasik model kaynana kaç model 54 falan ? birde takma ya evlilik bitirilmez bu sebepten :)

Erkekler Ne Diyor 2

• benim babannem tam bir kaynanadır.senin kaynana görse kıskanır.amcamla beraber yaşıyorlar tabi bunlar.sonra..neyse boşver.

0|0
    0|0
    • benimkini tutamaz...

• evlat sevgisi olmayana mı?

• senin durumu bilmediğimden pek yorum yapamıyorum ama taşınmayı deneyin

• Aşkının peşinden gideceksin vazgeçmek yok

0|0
    0|0
    • evliyim ve eşimle ruhen baş başa kalamadık.. Annesi hep yanış tavırlarıyla 3.kişi oldu hayatımızda...

• Zor durum tabii anlamaya çalışıyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...