Rus kızları yemekleri hep hazır alıyor ve dışardan hizmetçi çarıyor peki türk kızları neden böyle yapmıyor :)

rus kızları yemekleri hep hazır alıyor ve dışardan hizmetçi çarıyor peki türk kızları neden böyle yapmıyor :)

0|0
9|15

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü becerikliyiiiz :D Biz dışardan yemeğe para vereceğimize o paraya alışveriş yaparız :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Buluyorlar parali bir kaç keriz sonra da parasini yiyorlar sanirim :D

1|2
    0|1
  • Zengin paralı olunda sizde eşlerinize tutun da yapmasınlar verin kuaför paralarını bol bol kendilerine baksınlar onlardan daha güzel olurlar mk. Fakir kocadan ancak o kadar olur.

1|0
    0|0
    • Hayır sanki çok zenginler bu soranda ilerde baba olur kızı olursa rus kızlarına sağlanan imkanı sağlar mı acaba gelmişler konuşuyorlar

• bilmiyorum imkanlar ne verirse :)

• Biz öyle yapsak sosyete, havalı dersiniz çünkü.

0|0
    0|0
  • Çünkü biz daha becerikliyiz siz daha sayıklayın rus kızı diye gidin onlardan biriyle evlenin de aç kalın :D

0|0
    0|0
    • :((( yok zaten ben hic br zaman su ulkedekı kızla evlenim demedim gonlum kime duserse dusen kisinin banada duserse :)

• Gerek duymuyoruz tatlım bizim yaptığımız yemekler zaten guzel oluyo :))

0|0
    0|0
  • Ne iciyorsan evde bizede getir abicim ya ne olur :DD

0|0
    0|0
  • Evlenmeye niyetim yok ;S

0|0
    0|0
  • çünkü paramız yok garibanız gariban ne yapalım onlarda para boldur kesin

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Noolcak olm mezhep geniş onların 2 tane sapık türk erkeğiyle yatsa al sana 700 tl para :D

2|1
    0|0
  • çünkü türk kızları güzel değil bir zahmet onu da yapsınlar

0|1
    1|2
  • Türk kızları mercimek yapıyor.

0|0
    0|0
  • russian girls <3

0|0
    0|1
  • pekı neden fılmlerde hep rus kızları hzımetcı oluyo :D

0|0
    0|0
  • Rusya da öyle zengin bir yer zaten. Adamlar açlıktan ölüyo siz neden bahsediyosunuz.

0|0
    0|0
  • çünkü onuda erkekler yapıyor =))

0|0
    0|0
  • çünkü türk kızları hamarat olduğu için hazır yemek yemez.

2|0
    0|1
  • çarıyor değil çağırıyor olacak!

0|0
    0|0
  • Şarkısı bile var Sasha Dith - Russian Girls akar

0|0
    0|0
  • ne bileyim.

0|0
    0|0
  • türk kızları sadıktır.

0|0
    0|0
  • adam türk kızlarının saygısınıı arttırıyor.

0|0
    0|0
  • son zamanlarda gördüğüm en saçma sorulardan ama 5 puan verdim :D cevaba gelirsek rus kızları genelde kendileri hizmetçi olmuyor muydu ?

0|0
    0|0
    • :) soru icin tesekkurler yok dostum ne hizmetcisi cıkıp dolasıyor yemekleride hizmetciye ya da hazır alıyorlar:)

• Rus kızları yağmur yağınca cam kenarında kahvesini yudumlarken Türk kızları ölüme gider gibi çamaşır toplamaya gidiyorlar :D

0|0
    0|1
Yükleniyor...