Kızlar neden çabuk pes eder ve kaçar? sonrada eski sevgilim diye kıvranır?

Kızlar neden çabuk pes eder ve kaçar? sonrada eski sevgilim diye kıvranır?

Güncellemeler:
Madem bitiriyorlar nedn hala geçmişteki aamı t-rahat bırakmıyorlar HEP ESKİ SEVGİLİM FLN. bune abi

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Herhangi bir tartışma varsa arada, onu anlamaya, sorunu çözmeye çalışırım, tüm hafta sürse bile. Eğer pes ettiysem 2 sebebi olabilir: 1-Artık sürekli bir şeyler birikmiştir içimde, tahammül edemiyorumdur. 2- Sürekli kendi düşüncelerini söyleyip, ben söylediğimde dinlemiyorsa, zaten iletişim kurulamayacağı için bu durumda pes ederim. Belki içimde hala seviyorumdur ama anlaşmazlıktan dolayı ayrılmam gerekmiştir, bu durumda da sevmeye devam ederim ama ne onu rahatsız ederim, nede eski sevgilim diye kıvranıp gezinmem etrafta.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• fazla genel

kim diyor çabuk pes ediyorlar diye

sevdiği ağzına etse de katlanan tuhaf canlılarda var her iki cinsten de

az buz da değiller ki istisna diye geçilsin

0|0
    0|1
    • hocam bize küfredenleri hiç mi görmüyorsnuz siz *

• sadece yorum kaldırma yetkisine sahibim soran

biri sana küfretmişse hakaret etmişse görmüşsem kaldırırım

görmemişsem bulduğun denk geldiğin ilk moda mesaj atarak ya da site yönetimine linkle birlikte mesaj atarak şikayet edebilirsin

hesabın neden kapatılıyor bilmediğim için bir şey diyemem sırf sana küfreden birine küfrettin diye değildir sanıyorum

öyleyse ya şikayet ediliyorsun ya da başka bir sorun var demektir

• Neden pes ettiğine göre değişir, belki kıza kaldıramayacağı kadar fazla sorumluluk yüklemişsindir ya da ailevi sorunları da olabilir tabi

1|0
    0|0
  • bazıları öledirde tabi hepsi değil mesela ben hiç eski sevgilim diye kıvranmadım bittiyse bitti zaten kıvranıcak kız yani sevmişse hemen pes etmez aksi takdirde ya kezbandır ya da mal

0|0
    0|1
  • Heevslerini alıyorlar, bir öfkeyle tamam bitti. Sonra ay yok hataydı, pişmandım, özledim de özledim. Hedefleri yok. Ben bununla evlenecem ciddiyim demek yok hep geri adım :)

0|0
    0|0
  • Belkide evlenme odakli iliskilerini yasiyor olmalari bundan dolayi secicidirler ve kafalarina uymayanlarini birakirlar

0|0
    0|0
    • eskiye neden ddönüş var usta

• Biraktiktan sonra dönme de bir nevi tam taniymamadan veya pisman olmadan kaynaklarnir

• Korkarlar kendilerine güvenmezler ama severler akıllarından çıkmasanız bile egoları onları engeller

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• atarlı yetişmişler

0|0
    0|0
  • Ya siz askin icine edin oyuncak zannedip oynayin gonul eglendirir karsidqki sever ama bunu kaldiramaz pes etti dersiniz sokayim boyle ise

0|0
    0|0
  • güçlü bir kız öyle kolay pes etmez. Zor bulunuyorlar ama.

0|0
    0|0
  • noldu kardeşim buluştuğun kız geri vitesmi yaptı ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...