Sizce sampiyonlar liginde?

Sizce cimbom ne yapar sampiyonlar liginde nereye kadar varie finale kalirmi fikirlerinizi duymak isterim

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Doğrusu Chealse cok sağlam bir takım bu senede belli oluyor zaten en son galiba Mcity yendiler ?ama cimbomda şam liginde cok farklı oluyor biraz şans biraz azim galibiyeti getirir diye düşünüyorum .. önemli olan kendi evimizde 2 farkla yenmemiz cok büyük bir avantaj olabilir tabi bakalım o günki durumlar nasıl olucak .. bol şanlar galatasaray ..

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Yarı finale kesin çıkacağız

0|1
    0|0
  • eğer galatasaray orta alanda baskı yapar gol fırsatlarını harcamazsa rahat turu geçeriz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Chelsea çok güçlü bilmiyorum nasıl yaparız keşke manchester united gelseydi ama olan oldu bakalım nasıl yaparız ben İnanıyorum Galatasarayıma

0|1
    0|0
  • karşısında Chelsea gibi büyük bir rakip var ama bir fenerbahçeli olarak inşallah gs yener diyorum.

0|1
    0|0
  • chealseyi gecemez diyen kisileri anlamak mumkun degil ben bir fenerbahçeli olarak inanıyorum gs inancımızı bosa cıkarmayacak.

0|2
    0|1
  • Chelseayi geçemez

0|2
    1|0
  • Iyı ışler başarırız gıbı

0|1
    0|1
  • çok isteriz tabi ki takımımın yari finale finale kadar çıkmasını ama zor görünüyor bu turda eleniriz gibi me geliyor geçsek bile bayern barça real gibi dünyanın diğer takımlarından kat be kat üstün üç takım içinde şansımız az gibi.

0|0
    0|0
  • bu turda taklayı atar

0|1
    1|0
  • Normal şartlarda bu turda eleniriz. Chelsea çok sağlam takım. Bak City evinde gelene geçene döşüyordu Chelsea karşısında patladı. Biz Galatasaray'ı tutuyoruz. Galatasaray'a inanıyoruz. Bu yüzden umudumuz var her zaman :)

0|1
    0|2
Yükleniyor...