Nedir bu birilerinin açığını bulma merakınız?

Sorulara verilen cevaplara bakıyorum coğunlukla insanlar birbirini aşağılama,kırma,açığını bulma derdinde. Birisi bir soru sordu ve soruyu yanlış mı yazdı. Hemen yargılamaya baslıyorlar! Diyelim yanlış bir bilgi mi paylaştı. Hemen eziyorlar yanlış söyledi diye. İnsanların kusurlarını ortaya dökmek neden?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• baslıyorlar değil başlıyorlar . Şakaydı bu :)

Kendi mükemmeliyetlerini ortaya çıkarıyorlar :P

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• İnsanın moduna göre değişiyor sanırım. Bazen görmezden geliyorum, bazen de kafa bulmadan duramıyorum ilgili şahısla.

2|0
    0|0
  • Üzgünüm, ama söylemek zorundayım.. özgün olan, kendi öz görüşünü savunan o kadar insan var ki, inanması zor... Desen ki, kardeşim, en güçlü yanın nedir ? onu anlat, ne yapmak istiyorsun ? toplumun güzelliği adına, senin önder olmak istediğin konu nedir ? cevap yok...

kimse özgün olmak istemiyor.. Ama, facebook gibi, sen bir görüş ortaya koyarsan, onu beğenebilir insanlar.. Nedenini ben biliyorum ama, şimdi söylemek istemem..

0|0
    0|0
  • Çok güzel bir noktaya basmışsın.

5 yıldız verdim.

Bunun nedenini bende bilmek isterim.

Bizim insanlarım alay etmekle birşey oldum sanıyorlar

1|0
    0|0
  • kanı bozuk olanın karakteride bozuk olur milletin bu yaptıgı karakterlerine işlemiş yapmadan duramıyolar yani öyle insanlar var evet

1|0
    0|0
  • Egocanlar dolu burada.

1|0
    0|0
  • Valla ben her insanı her haliyle seviyorum

1|0
    0|0
  • gerçek hayatta çok ezik ve silik bir tipsem demek

0|1
    0|0
  • ülke kutuplara ayrıldı

0|0
    0|1
  • bu devirde hala herkes yerine herkez yazınca insanlar uyuz oluyorum mesela benimki o yüzden yazmasın ya hayret bişey

0|0
    0|0
  • daha önce aynı hatayı yaptıgı için

dönup ceviremediği ve düzeltememnin verdiği bir boşluk

insan kendine kızıyor aslında

kendi kusurunu örtememenin verdiği bir boşluk bu

0|0
    0|0
  • mantıklı güzel sorulara dediğin gibi cevap yazanlarda kişilik sorunu vardır .fakat genelde bu saatlerde salakça sorular oluyor onların altınada ağzından geleni yamak hak bence

0|0
    0|0
  • bilmem görmedim

0|0
    0|0
  • özgüveni gitmiş ezik bir kız bu

0|0
    0|0
  • güzel noktaya değinmişsin bunu siteye ilk üye olduğum gün farkettim ve bu yüzden soru sormayı kestim. sadece mantıklı sorulara yanıt veriyorum kırmadan dökmeden

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• çok derin şeyler aramaya gerek yok

can sıkıntısından, fazla boş vakitten beyin duruyor demek ki onlarda saçmalıyor

umursamıyorlar karşıdaki insanı

cevaplarken kendini kaybeden çok oluyor ne yazık ki

bazen çok anlamsız çok saçma sorular oluyor cidden ama hakaret etmeden uyarılmalı

üslup önemli derim hep

1|0
    0|0
  • Buna biz aşağılık kompleksi diyoruz. kendilerini ezik gördükleri icin diger insanlarida ezmeye calisiyolar

2|0
    0|0
  • Sende bizim açığımızı bulmuş bizi yargılıyorsun.Ne iş?

1|1
    2|1
  • Aşağılık kompleksi sanırım

1|0
    0|0
  • Kazık kadarlar doğru yazsınlar bir zahmet.Geri kalanlara o kadar takılmıyorum da hala yerine "hayla" yazanın ağzına kürekle vurasım geliyor.

0|1
    0|0
    • +1 Hah işte bunun gibi mesela.. Bir de filozof misali konuşup konuşup, her cümle içinde "hayla" gibi kelimeler kullanınca adam iyice irite oluyor insan..

• O kedinin burnunu ısrırım ayrıca... (Bu anı daha önce yaşamış gibiyim)

• Başka bir kedinin burnunu ısırmışım o zaman :)

• Komplexliy im agresifim ters bişey gördüm,u terslerim

1|0
    0|0
  • aman ne takıyon kardeş

0|0
    0|0
Yükleniyor...