Halter kaldırmak boyu kısaltırmı?

Meraba arkadaşlar.20 yaşındayım ve halter kaldırmak istiyorum.Günde 5dk da olsa halter kaldırmak istiyorum boyumu kısaltırmı?

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

• yatarak kaldırıyorsun zaten sorun olmaz

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• vücut gelişimi durmuşsa mesele olmaz soran

gelişim durmamışsa da boy kısalmaz sadece uzamasını durdurur

0|0
    0|0
  • Kısaltmaz durdurur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bilimsel araştırmaların söylediği kısaltmazmış

0|0
    0|0
  • squat haraketi omurgaya baskı yaptığı için boy uzamasını etkilediği söyleniyor ama diğer haraketlere girmende bir sakınca yok.

bench press vs. gibi.

bu arada 20 yaşında zaten büyük ihtimal boy uzaman durmuştur.

0|0
    0|0
    • Squat boy uzamasını durduruyor mu?

• squat'ın halterle yapılan versiyonundan bahsediyorum. o halteri omuzlarımıza aldığımız için omurgamıza baskı yapıyor ve boy uzamasını etkiliyor diye duydum.

ne kadar doğru bilemem.

• hiçbir spor boyu kısaltmaz yanlış anlamışsın sen boy uzamasını durdurur sadece. 20 yaşına gelmişsin boy uzaman durmuştur heralde boyundan da memnunsan yap

0|0
    0|0
  • dostum ben bizim spor salonundaki body cilere bakıyorum 190 boyları var adamların kaslılarda hocaya sordum body cilerinizin boyu cok uzun ilacmı kullanıyorlar diye bana dedi su oldu body boyu kısaltmaz body kemiklere boy uzaması icin destek verir dedi.hatta hareketin adı vardı

0|0
    0|0
    • Halter yukarıdan baskı yaptığı için boyu kısaltır diye duymuştum.Acaba ters tepkimi yapıyo :D

• dostum body boyu uzatıyor bakma boyu kısaltır dediklerine sen salondaki hocana sor bilgiliyse oda sana aynı seyi dicek

• zaten 20 yaşında gelmişsin uzayaağın kadar uzadın kardeşim en geç 21 yaşında gelişim biter artık yaparsanda bir etkisi olmaz yapmasanda

0|0
    0|0
  • 20 yaşında hiç bir etkisi olmaz squad dead lift gibi aksine hareketler olduğu sürece birbini dengeleyecektir

0|0
    0|0
  • kısalmaz sadece kaslandığın ıcın kısalmış gibi durur

0|0
    0|0
  • Alakasi yok ben 3 yil yaptim aksine boyum uzadi spor yaptigim sure icinde

0|0
    0|0
  • hiç boyu kısalan birini gördün mü sen hafız alsdjasd rahat ol kaldır istediğin kadar altında kalma yeter asjdhasjd

0|0
    0|0
  • Boy kısalması mümkün değildir ancak boy uzaması durabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...