Sevgiliniz yasakladığınız bir şeyi yapsa?

Örneğin sosyal hesap kullanmasına izin vermiyorsunuz. (Twitter,Facebook,İnstagram,Skype gibi.) Siz gördünüz ve yahut bir arkadaşınız gördü size söyledi. O an tepkiniz ne olur? Empati yapar mısınız? Örneğin; "Sanırım abartıyorum,bu kadar kısıtlarsam gene yapıcağını yapar içinde olanı atamam,kendi isteğiyle sözüme itimat etmesi lazım." Ve ya; "Bu ona güvenmemem gerektiğini arkamdan her an iş çevirdiği anlamına gelir. Ya soğurum ya da ayrılırım."

Hangisi? :)

• Sanırım abartıyorum,bu kadar kısıtlarsam gene yapıcağını yapar içinde olanı atamam,kendi isteğiyle sözüme itimat etmesi lazım.
    62% (5)100% (2)70% (7)Oy Ver
  • Bu ona güvenmemem gerektiğini arkamdan her an iş çevirdiği anlamına gelir. Ya soğurum ya da ayrılırım.
    38% (3)0% (0)30% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• kullansın sorun olmaz medenı ınsanlarız sonucta yeterkı doğu soylesın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sosyal ortamlarda takılmasını sevmem ama sonuçta kısıtlamakla bir yere varılamıyor,ilişkiler güven üstüne kurulur.. İsteyen kafasına koydumu engellemekte fayda etmez

0|0
    0|0
  • eğer bir gün bu kadar salakça bir davranışa girer ve ona birşeyleri yasaklamaya çalışırsam kendimden tiksinirim orası kesin

0|0
    0|0
  • bir şey yapmasını istemiyorsam onun nedeni vardır.o kişi laf anlamıyorsa önce uıyarırım sonra derece olarak yaptırımlar artar

0|0
    0|0
  • bu yasaklamalar şaçma bence çünkü bir faydası olmuyo

0|0
    0|1
  • Aramızda beraber koyduğumuz kuralları çiğnerse tereddütsüz ayrılırım

0|0
    0|0
  • Yasakladigim bir şeyi yaparsa ayrilirim

0|0
    0|0
  • eğer benim başka kadınlarlada ilişkim olmayacaksa baştan başlamasın zaten

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 5

• şimdi haberim olamdan bişi yapması başka bir de istediğim bir şeyi yerine getirmemsi başka

mesela ben den habersiz bir hesap açarsa ve bana söylemezse bu ayrılma sebebidir çünkü dürüst değildir kandırıyor oluyor burada beni

ama mesela face i var ve kapat diyorum kapamıyor bu da kavga sebebi olur ve bende onu dinlemem böyle böyle ilişki çıkmaza girer

bu arada ben ilişkim de sevdiğim adama aşırı saygı duyarım ve dinlerim ve aynısı nı da karşıdan beklerim yani sözümü geçirmek isterim net

ayrıca sözümü geçirebildiğim ve ya geçirebiliceğimi hissettiğim erkeğe bağlanmam aan meselesidir

1|0
    0|0
  • Çok abartılı gerçekten. Hepsini kullanabilir. Fakat diyelim ki, izin vermedim. Benden gizli saklı yapmasına kızarım. Hayatta yalana gelemem. Eğer ki, gelip bana ben artık kullanmak istiyorum lütfen abartma derse o zaman izin veririm.

Yoksa başka türlü kurtarmaz gizli saklı bi'de arkadaşım görüp söylerse daha bi' sinirlenirim.

0|0
    0|0
    • Tabi ki sinir bozucu bir durum. Dediğim gibi yukarda da çevremde gördüğüm insanlara gizli kullan ve ya kullanma bence mi diyeyim bilemiyorum bu yüzden.

• Benlik bir durum yok :)

• Olmasın aman deyim çok kötü birşey.

• Sevgiliyiz diye hayatına ipotek koymuyorum ne o ne de ben. Hayatımın merkezi olamaz olmamda bu yüzden herkesin özel hayatı, sosyal çevresi kendine göre olmalı.. Karşımda ezik, herşeyiyle emrimde bir kukla istemem zira.. (facebook vs den bahsetmiyorum sadece genel anlamda)

0|0
    0|0
    • Herkes senin gibi mantıklı düşünebilse ne mutlu... Ama bu insanlarımız "kıskançlık" dedikleri kavramın arkasına saklanmış. Ve ya çok seviyorum sahipleniyorum mantığı... Çok sevdiğin bir kelebeğin uçmasın diye ellerin sıkıca kapatılmasına benziyor. Çevremde çok var böyle, hani kızlar da gizli yapıyorlar. Aferin yap mı diyeyim yoksa yapma mı diyeyim bilemedim.

• İşte o kızların sonu ne biliyormusun, böyle pervasızca saçma ''kıskançlık''adı altında sergiledikleri davranışlar sonucu elindeki erkeği kaçırdıktan sonra, yalvar yakar olup, bintürlü hallere girip, kendinden ödünler verip, o erkeği geri döndürmek için çırpınıyorlar.. Sonrada eğer dönerlerse beşer şaşarda eski saygınlığını istiyor erkekten! Kıskanmayan ya da şöyle diyim hastalık derecesinde kıskançlık yapmayan, kısıtlamayan insan sevmiyormu demek oluyor? Elbette hayır, bu sadece karşıdakine saygı

• Deşerim.

0|0
    1|0
  • A: Sanırım abartıyorum,bu kadar kısıtlarsam gene yapıcağını yapar içinde olanı atamam,kendi isteğiyle sözüme itimat etmesi lazım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...