Biraz uzun oldu ama lütfen okuyun

şöyle söyleyeyim; ikimiz de hoşlanıyoruz. muhabbetimiz yok. çeşitli websitelerde birbirimizde ekliyiz,takipleşiyoruz birden fazla siteden. biraz çekingen biri kendisi. gerçekten muhabbetimiz yok ama %100 iki taraf da hoşlanıyor olayları yazmıyorum buraya.

ama erkek olan üniversite imtihanına girecek. kıza adım atıyor. muhabbet desen yok ama adım atıyor. bulunduğu ortama gelmeler,bakışmalar,arkadaşlarının gülmesi,arkadaşının beni görünce ona söylemesi onun arkasına dönüp bakması ve başka olaylar. internet üzerinden muhabbet kurabilir istese. ya da belki istiyordur fakat çekiniyordur. bilemem. kendisi yengeç burcu bu arada.

size kalırsa; üniversite imtihanlarının geçmesini mi bekliyor benim hakkımda olumlu düşünüp? eğer adım atmasa derim bu beni istemiyor zorlamaya gerek yok. ama adım da atıyor.

yoksa hoşlanıyor fakat çıkmanın gereksiz olduğunu bu konulardan anlamadığını mı düşünüyor? bu işler bana göre değil falan.

üniversite imtihanından önce onun kafasını karıştırmak da istemem geleceğini etkilemek istemem. ben de muhabbet kurarsam yazın kurarım fakat ne yapmaya çalışıyor olabilir?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bildiğin benim lise zamanlarındaki halim çocuk. Çekingen , duygusal ama bir yere kadar cesaretli.. Bence sınavı falan düşünmüyor. Çocuk çekingen işte gelir dibine kadar girer ama sen bir şeyleri başlatmadan ilerleyemez. Açılmadan kapmaya bak , çünkü açıldı mı zor yakalarsın.

0|0
    0|0
    • ben elimden geldiğini yapmaya çalışıyorum.aşırı belli ediyorum gerçekten.muhabbeti nasıl kuracağım? yılsonunda kursam olmaz mı? bir soru sorsam diyelim, ne sorabilirim?

ya bu arada bu biraz da ukala egoist mi bilmiyorum ama ukala. sen nasıl birisin yani herkese ukala sevdiği kişiye çekingen olabilir mi ? dalga geçer mi ya da? biraz saçmalayan,ukala,her şeyi şakaya vuran bir tip

• peki sen hoslandıgın kız var o da senden hoslanıyor o sana yazsa o sana çok ilgi gösterse senden daha çok şey yapsa daha çok adım atsa ukala davranırmısın dalga geçermisin yani demek ıstedıgım sevdıgın kısıye karsı ukala olurmusun?

2.sorum:seni seven bir kız var onunla dalga geçermisin sen sevmiyosun ama

• sevsem de sevmesem de dalga geçmem.

Erkekler Ne Diyor 5

• Sizinle İlgilenirse.Gireceği Sınavlardan Olumsuz Sonuç Almaktan Korkuyor Yada Yazdığınız Gibi Çok Çekingen Bir İnsan Olabilir.

0|0
    0|0
  • Şimdi yaş 30-35 yazmışında bu soru 16-17 ayarında olmuş. Hem çocukta yeni adım atmaya başlamış. Bırak bir yürüsün bir koşsun acele etmeyin böyle ;)

0|0
    0|0
    • 18

• En güzel yaşındasın, takma böyle şeyleri. Sen sınava girmeyecekmisin? Elin bebesinide yoldan çıkarma. Bırak sınavına odaklansın. Yat uyu sende kafamı bozma gece gece :)

• Bence unıversıte sınavından once dokunma bırak baskalarını kaderıyle oynama pısman olursun. Ha baktın o yaklasıyor tatlı dille sorabılırsın emin misin buna sınavın var erteleyebılırız diye?

0|0
    0|0
    • konustugumuz yok diyorum ama bakışmalar var başka olaylar var üni.den sonraya mı saklıyor işte beni ben de bunu soruyorum.o yazmazsa yazın ben mi yazmalıyım ?

• Olabilir tabıkı. Bence unıversıte sınavından sonra muhabbet kurabılırsın sınav nasıldı dıyerekten

• Seni seviyor ve seninle birlikte olmak istiyor

0|0
    0|0
    • ne yapmalıyım? o yazmazsa ben mi yazıp muhabbet kurayım? 4 ay var tabi zaman göstercek fikirlerim değişebilir tabi de o yazmazsa hiç, ben mesaj atsam nasıl olur

• banane senden :D

• Çok naziksin :D

• ben o cocugun SINAVI falan dü$ündügünü dü$ünmüyorum.!^^

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...