Evde sinirlendirildiğinizde ne yaparsınız?

a) vurur kafayı uyurum

b)eşyalar duvardan duvara uçar

c) müzik dinlerim

d) kulaklıgı takarım müzik dinliyomus gibi yaparıım bakarım hakkımda ne konusuyolar asdf:)

e)balkona cıkar gökyüzünü izlerim (kışım g*tüm donuyo) :) :)

• Vurur kafayı uyurum
    22% (47)24% (23)23% (70)Oy Ver
  • Eşyalar duvardan duvara uçar
    25% (55)26% (24)25% (79)Oy Ver
  • Müzik dinlerim
    29% (63)29% (27)29% (90)Oy Ver
  • Kulaklıgı takarım müzik dinliyomus gibi yaparıım bakarım hakkımda ne konusuyolar asdf:)
    14% (30)6% (6)12% (36)Oy Ver
  • Balkona cıkar gökyüzünü izlerim (kışım g*tüm donuyo) :) :)
    10% (21)15% (14)11% (35)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
herkese +1

0|1
58|39

En İyi Erkek Görüşü

• Elimi yüzümü yıkarım sakinleşirim.

"Öfke şeytandandır, şeytan ateşten yaratılmıştır. Ateş ancak su ile söndürülür, o halde öfkelendiğiniz zaman onu yenmek için abdest alınız."

20|8
    2|2

Erkekler Ne Diyor 38

• Ben sinirlenince eşyalar esas duruşa geçer abi beni seçme diye yüzüme bakar. Bende eşitliği seven biriyim öyle ayırmam elime ne gelirse duvarla harika bir çarpışma yaşar. Bu bir bakıma hayatın sen bakarken sinir oluyorum deme şekli :P . Elimden geldiğince soğukkanlı olmaya çalışırım insan sinirlerini kontrol edemezse ortaya pek hoş şeyler çıkmıyor. Ne zaman tartışsam 5 dakika sonra içim burkulur ne kadar haklı olursam olayım karşı tarafa ağır konuştuğum için rahatsız oluyorum. Hemen dikkatimi dağıtmaya çalışıyorum yoksa karşı tarafı kendim kendime savunuyorum o da haklı öyle demek istemedi ayıp yaptığın.. La bir dur ben de haklıyım diyemiyorsun :)). Balkona çıkarım o sinirle gökyüzü nasıl anlamlı gelir bir bilsen. Gökyüzüyle bile herhalde kavga ederim. Ne bakıyorsun lan ne bakıyon dön önüne :D Hangisini seçmeliyim karar veremedim bunların hiçbirisini yapmıyorum. F-) Odama çekilirim uyku tutmaz öyle bir şeylerle meşgul olurum sakinleşmeye dikkatimi dağıtmaya çalışırım.

1|0
    0|0
  • Çıkar gezinirim ; beni sinirlendiren ortamdan uzaklaşırım ; yan odaya geçip tek başıma oturup düşünürüm ; ayağımı sallarım ; bilgisayarı açıp oyun oynar öylesine takılırım ; müzik dinlerim . E şıkkı dedim . Yanlış anlaşılma ihtimalim olmasa uzun süre terasta ya da balkonda akşamsa ve hava açıksa yıldızları seyredebilirim . Gündüzse doğa gezisine , yürüyüşüne çıkabilirim . Bayağı bir geniş oldu ama bunlar birazda normal zamanlarda da yaptığım şeyler . Kimseye sesimi yükseltip bağırıp çağırmam ya da bir şeyleri kırıp dökmem .

1|0
    0|0
  • e ve c melezlenmesi.

cut.

1|0
    0|0
  • link metal müziğin olmazsa olmazı...

1|0
    0|0
  • Sadece uzanır, hiç bir şey düşünmemeye çalışırım, bu 1 saat kadar sürer benimki bir nevi kendime terapi yapmak, buna ortam müsait değilse çıkar yürüyüş yaparım, ikiside beni rahatlatır..

1|0
    0|0
  • sakin adamım ben sinirlenmem seçeneklerde diğer ekleseydin bari birde :D ben bir şey yapmam o yüzden müzik dinliyorumu işaretliycem.

1|0
    0|0
    • yetmiyor seçenekler az geliyordu ne yapayım :) yoktur ole sakin insanlar diye düşündüm :)

• iyi bakalım kolay gelsin güzel soru ama :)

• dışarı çıkar çıkarkende apartmanın arasında duvarları yumruklarım sinirimi duvardan çıkarırımki kimseden çıkarmıyim

1|0
    0|0
  • Deli tavuk gibi evin kedisini kovalarım

2|0
    0|0

1|0
    0|0
  • olta malzemelerimi çıkarır en ince ayrıntısına kadar bakım yaparım.eğer action geç vakitte olmuşsa okadar ince temizlik yapmam genellikle misina makina ve kamışları temizlerim.bittiğinde zaten uyku vaktim gelmiş demektir.

1|0
    0|0
  • Sinirlenince,bilhassa küfür etmemek için ''La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim''

3|0
    0|1
  • Müzik dinlerim enguzelı

1|0
    0|0
  • müzik dinler, sevdiğim dizileri izlerim genelde.

1|0
    0|0
  • elimi yuzumu yikarim gecmezse el yayimi sıkarım olmazsa bulmaca cozerim ya da muzik dinlerim

1|0
    0|0
  • yemek yerim ... :/

1|0
    0|0
  • beni pek sinirlendirmezler :D

1|0
    0|0
  • Sinirlenince havada dururum şahitlerim de var Allaaaaaaaaaaaaah :D

1|0
    0|0
  • uyu sen uyu...

1|0
    0|0
  • o konuyu fazla düşünmemeye çalışırım.zaten fazla sinirli bir yapım yok

1|0
    0|0
  • duvara kafa atarım :D

1|0
    0|0
  • ne yaptıgımı bn bılsem :D blkıde susarm :D

1|0
    0|0
  • ya mast ya içki ya da biri söndürülüp biri yakılan sigara:)

1|0
    0|0
  • Vurur kafayı uyurum

0|0
    0|0
  • Hahaha :D E şıkkı güzelmiş.

1|0
    0|0
  • 2 rekat namaz Kıl Duanı et bişeyin Kalmaz...

1|0
    0|0
  • yastık tekmelerim

1|0
    0|0
  • Eskiden eşyalar duvarlara uçardı ama artık tam bir sensei oldum. :D

1|0
    0|0
  • abdest alıp bir Yasin-i Şerif okumak iyi gelir.

1|0
    0|0
  • Kulaklığımı takar sigaramı yakarım

1|0
    0|0
  • çileden çıkarsam ya bişeye sağlam bir yumruk atarım ya da kendimi yumruklarım :D

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 58

• Ben sınırlenınce kımse benı tutamaz.kapıları falan carparım ancak o sekılde rahatlarım.bagırırım.sesım onunkınden yuksek cıkmalı.

1|0
    0|0
  • vururu kafayı uyurum

1|0
    0|0
  • geçer uyurum valla :D

1|0
    0|0
  • bağırır çağırırırm

1|0
    0|0
  • Evin içinde dolaşırım kelimeleri arka arka dizer başlarım her şeye kızmaya

1|0
    0|0
  • b)eşyalar duvardan duvara uçar ama genellikle kapıyı çarparım

2|1
    0|0
  • Sık sinirlenen bir insan değilim, sinirlendiğimdeyse bir köşeye geçer "Gerçekten sinirlenmem gerekli miydi?" şeklinde düşünüp empati kurmaya çalışırım.

1|0
    0|0
  • takarım kulaklığı cıkarım terasa yakarım sıgaramı içerim sonrada vurur kafayı uyurum :D

1|0
    0|0
  • Önce odama giderim ağlarım sonra müzik açarım sonra yıldızları izlerim sonrada hiçbişey olmamış gibi devam ederim :D :D

1|0
    0|0
  • Kulaklığı kulağıma takar Müziği son ses açarım özellikle gürültülü bir müzik ise daha iyi bir yandan dinlerken bir yandan ağlarım. Müzik düşüncelerimi bastırırken ağlamak rahatlatıyor

1|0
    0|0
  • müzik dinlerim çıkıp yürürüm deniz kenarında denizi izleyebileceğim bir yerlere giderim dışarı çıkma ihtimalim yoksa kendimi temizliğe veririm evi kökten temizlerim ya da uyuyabilrsem uyurum

1|0
    0|0
  • Müzik dinlerim ama aşırı sinirlenirsem duvara vurmuşluğum vardır yani

1|0
    0|0
  • b Eşyalar duvardan duvara uçar :)

1|0
    0|0
  • Vurur kafayı uyurum D:DD:

1|0
    0|0
  • bazen ortalığı birbirine katarım bazende susar oturrm

1|0
    0|0

1|0
    0|0

1|0
    0|0
  • çok sinirlenmişsem eşyalar yer ya da şekil değiştirebilir ^_^

1|0
    0|0
  • A,c ve d oluyor zaman zaman seçemedim :)

1|0
    0|0
  • ağlarım ağlarım ağlarım

1|0
    0|0
  • genelde sinirlenince ağlarım:/

1|0
    0|0
  • Yanaklarım kızarır. Çirkinleşirim. Çirkinleştikçe sinirlenirim. Yanaklarım kızarır. Çirkinleşirim. Çirkinleştikçe... derken ben olmaktan çıkarım.

1|0
    0|0
  • Sinirlenince evde duramam.

1|0
    0|0
  • balkona çıkar derin nefes alır gökyüzünü izlerim olmadı kendimi temizliğe veririm

1|0
    0|0
  • şıklarda olmayan çekip giderim biraz dolaşır herşeyi unuturum :)

1|1
    0|0
  • Kulaklıgı takarım müzik dinliyomus gibi yaparıım bakarım hakkımda ne konusuyolar :D

1|0
    0|0
  • Müzik dinlerim

1|0
    0|0
  • Sakin olmak için elimden geleni yaparım.

1|0
    0|0
  • pek sinirlenmem. kafamdaki sesler çoğalınca duymamak için yüksek seste müzik dinlerim.

1|0
    0|0
  • Uyurum

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    28
Yükleniyor...