Evet cevap kesınn ama ne yapardınız?

çok yakın olmasada sureklı sohbet ettiğinz bı arkadaşınz sızın eskı sevgilinizle çıkıyor .. ve eski sevgilinzın olduğundan , herşeyden haberı var ve size soylemıyor. sizde bunu bı şekilde öğrendinz, ya da anladınız ama kanıtlayamıyorsunz ne yapardınz?

0|0
11|25

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Kanıtlayınca hapse mi atacaklar ? Ben bildiğimden emin olduktan sonra iki şey olur ya ağzını burnunu bir güzel kırar son lafımı söylerim. Ya da son sözümü söyler ağzını burnunu kırarım. Hatta abartıyorum önce hangisinin olmasını onun tercihine bırakırım. En fazla yapabileceğim güzellik bu olur. Ama sen ben değilsin sen olsam ne yapardım son sözümü söyler saçını başını... Şaka tabi ki gerçeği sen biliyorsan bir daha hiçbir şekilde konuşmazsın yüzüne bile bakmazsın. Bu durumu tanıdığın ne kadar arkadaşın varsa bilmesini sağla herkes ondan uzak dursun. Bakarsın başkasının sevgilisine de sarkacak olur herkes önlemini alsın. Eski yeni olması önemli değil kişilik meselesi derin mevzular :))

0|0
    0|0
  • gençlerin arasına girme

0|0
    0|0
  • kanıtlamana gerek yok ki kanıtlasan ne olacak biri eski sevgilin diğeri de çok görüşmediğin arkadaşın bundan sonra hiç görüşmezsin olur biter bu arada profil resimdeki kıza bayıldım tam benim tipim :)

0|0
    0|0
    • evet.. aslnda yorumun doğru .. ama emın değilm sadece bı sezgi.

• peki o zaman ypcam.d

• yap bence de ;) :)

• umurumda olmaz ne mok yerlerse. bak eski sevgiliymiş onsuz da oluyor diğeri de zaten herhangi biri çok yakın arkadaşım değil. kimseninde tapusunu almadığıma göre ikisine de yol verir yeni aşklara yeni arkadaşlıklara kadehimi kaldırır ikisine de yol verirdim :)

1|0
    0|0
  • bilemedim uğraşamam ben aslında ters durum olsada bana değerini yitrmişki ayrıyız arkdaşlada irtibatı keserim en iyisi bu

0|0
    0|0
  • lavuğu ıslak hortumla döver s*kinden elektirik verirdim.. sonrada etek giydirip kızın evinin önüne atar kızı arar senin kocan benim karım oldu. derdim sonrada bir molotof atar mutluluklar dilerdim..

0|0
    0|0
  • 2 si de karaktersiz işte daa. sen soğukkanlılığını koru başka bişeye ihtiyacın yok. onların seviyesine düşme sakın!

0|0
    0|0
  • kızı seviyor muyum hâla ?

kız ile neden ayrıldım?

bunların cevabına göre tepkim değişir şfsşfksdfgf

0|0
    0|0
  • Ona tepkımı koyardım ve konusmazdım. Ama erkekler arasında durum farklıdır bır erkek yakın arkadasının sevdıgı ya da cıktıgı bır kızla bırlıkte olmaz gercekten adamsa.

0|0
    0|0
  • Direk yüzüne söylerim :)

0|0
    0|0
  • ne yani bir zamanlar sevgili olduk diye kızı topulayacak değilim ya.kiminle napıyosa yapsın.

0|0
    0|0
  • şu karmaşık ilişkileri anlamadım hayatta bide akrabalık olaylarını,eltisi görümcesi bilmem ne:)

0|0
    0|0
  • hayirli isler derim :D

0|0
    0|0
  • önce öldür sonra sor taktiği işe yarar.

0|0
    0|0
  • Başka kız mı kalmadı da onunla çıkıyormuş ?

0|0
    0|0
  • Eski sevgilim diye tasma takıp kapının önünemi bağlayacağım? İstediğini yapar, hayat onun hayatı.

0|0
    0|0
  • Oluruna bırakırdım gün gelecek çıkacak şurasıda var ne mide varmış ya pes.

0|0
    0|0
  • Hiç konuşmamak en iyisidir, hatta arkasından bile yorum yapmamak gerekir

0|0
    0|0
  • sende mi brütüs.

0|0
    0|0
  • İkisini üst üste koyardım (:

0|0
    0|0
  • yazıklar olsun derim oda eski bir arkadaşım olur

0|0
    0|0
  • Kanıtlamana gerek yok sabret, bir süre sonra söylerler zaten , sonra ne yapacağına karar verip noktayı koyarsın.

Aynı olay çok yakınımda oldu. 3 ay gizli çıktılar sonra benim aracılığım ile söylediler.

Bende girdim olaya ne yazik ki. /:

0|0
    0|0
  • bu durum erkeklerde farklı sonuçlar kadınlarda farklı sonuçlar çıkarır kadın bu duruma aldırmayabilir ama erkek öyle düşünmez acaba benimle çıkarken de gözümü vardı benim hatuna yan gözlemi baktı! gibi düşünceler sonucunda kanlı sonuçlanan kavgalar olabilir.

0|0
    0|0
  • kanıtlkayamasamda sıcamazdı o yanımdan bıle egeceemzdı var mıole bırsey benım sevdım cıddı dusundum kzıdan ayrılmısım o cıkmaya baslamıs. kanlamaya gerek yo ıyı bır dayak yerdı cıkıgı gune pısman olurdu...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Sadece duyumlarımla hareket etmem. Ama aklımda kesin şüphe kalır. Onun için kanıt bulmaya çalışırım. Kanıt yoksa da bir müddet sonra eminimki soğurum o arkadaşımdan. Zamanla biter arkadaşlığım.

0|0
    0|0
  • Hiç birşey yapmam. Mutluluklarda dilemem keyfime bakarım.

1|0
    0|0
  • amacın ne derim

0|0
    0|0
  • yüzüme söyledi gelip, güya dürüstlük tasladı ahmak.

0|0
    0|0
  • Gider konuşurum mutlaka çıkarırım ortaya. Ya da takip ederim zarf atarım. Böyle bir şey cidden varsa yazık derim ecellerine susamışlar heralde.

0|0
    0|0
  • sonuçta artık sevgilin değil aranızda hiçbir bağ yok

0|0
    0|0
  • Kızım sen ne kaşar birsey çıktın lan diyip muştayla döverim :D

0|0
    0|0
  • kendi hallerine birakirdim.

0|0
    0|0
  • sklemem

0|0
    0|0
  • eskilerimle mi takılıyosun deyip diğerlerininde numarasını veririm

0|0
    0|0
  • Ya cok yakinim degilsecokta onemsemem alsin tepe tepe killansin:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...