Hayatınızda hiç çaresiz kaldınız mı ?

çaresizlik kaldığınız oldu mu hiç ? kaldıysanız ne konuda çaresiz kaldınız ?

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• ölüm durumlarında

0|0
    0|0
    • ölümden kaçış yok ... biraz felsefik bir söz ama her can ölümü tadacak kaçış yok :D

• biraz öyle oldu ... haklısın ... ne diyeyım Allah uzun ömürler versin sana

• teşekkür ederim ama sevdiklerim için söylemiştim bunu.

Erkekler Ne Diyor 11

• çok sevdim. her şeyden çok sevdim. üniversiteye gelirken ayrıldı benden. çaresizdim. 2 yıl bekledim kız arkadaş edinmedim. konuştuk barıştık ama sonra yine ayrıldı benden. peşinden koştum. ve bir gün hiç beklemiceğim bişey yaptı. beni polise şikayet etti. mahkemelik olduk. işte çaresizlik bu...

0|0
    0|0
    • Nasıl insanlar var ya bence kurtulduğun için sukretmelisin ama onun yaptığı da tam bir çirkeflik

• Tekrarini görmek istedigimiz seylerde.

Oynat ugurcum dıyememek benı hep yaralamıstır.

0|0
    0|0
  • Kaldım. En kötü şey çaresizlik.

0|0
    0|0
  • Her insan kalır. Ölen kedime baktığımda. Elimden bir şey gelmiyordu..

0|0
    0|0
  • sevgilim bana artık seni sevmiyorum benden ayrıl dedi meğerse gönlü başkasına kaymış elden bir şey gelmez ne yapabilirsin ki budur çaresizlik :(

0|0
    0|0
  • bende cok caresizim hayatımda ilk defa elım kolum bagladığı bir nokta oldu :(( elimden hiç bisi gelmıyo göz göre göre onu caresizlige itiyorum hergun :(((((

0|0
    0|0
    • aynı şekilde canım çok yanıyor içim kavruluyor resmen ama elimden hiç bir şey gelmiyor :(((((((

• benimde aynı sekılde canım hiç bu kadar yanmamıstı nefes alamırom sankı günden güne eriyorum :(((

• caresiz kalmayan yoktur ama hercaresizligin bir caresi mutlaka vardır ben eşimle ayrılma deçesine gelmiştim ozaman kendimi cok caresiz hissettim ama mücadeleyide bırakmadım ve kazandım.

0|0
    0|0
  • Kalmayan insan mı var ki boşuna dememişler çareler çaresiz diye :)

0|0
    0|0
  • kaldım tabiki ama yazamam burada

0|0
    0|0
  • Bazen

0|0
    0|0
  • Asansörde elektrikler kesilmişti birbuçuk saat beklemiştim:/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Evet,kaldım..

0|0
    0|0
  • Geleceğimle ilgili çok çaresiz kaldım

0|0
    0|0
  • Pek çok kez.

0|0
    0|0
  • caresız bırakıldım , ALLAH buyuk

0|0
    0|0
  • tam da şu an çaresizim :S

0|0
    0|0
  • Ölümün karsısında hep caresiziz.

0|0
    0|0
    • orası hepimiz için öyle :) ölüm kaçınılmaz son ...

• bi keresinde akpilim kalmamışdı akpil basan yok mudedim ses gelmedi geri indim

0|0
    0|0
  • karsılıksız askım karsısında caresiz kaldım :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...