Kuzeninin ilgisine cevap verdiğin halde hala cevap almaya çalışıyorsa ne yapmalı?maşşallah.. kafa çk karışık

yardımmmmmmmmmmm..kuzenim ilgisini yazdı bende hiç cevap vermedim cevap vermezsen bekliyecem dedi ,.bende şunu yazdım :"benim ilgim şu an sadece okulum yönünde dedim" dha hiç cevap atmadım..

bu bir kaç hafta sonra :konuşmaya gelicem karşına yarın,cevap vermezsen geliyorum falan diyordu.artık ..

bende tekrar:"ben bir cevap verdim aslında ilgim sadece okulum yönünde şu an" dedim..

bu bir iki hafta azaldı,yazmadı şimdi yine bak senin bekliyorum beni istemiyosan istemiyorum yaz okununn bitip hazır olacağın günü bekliyorum yazdı

yani maşşallah.. beni konuşuturmaya mı çalışıyor beyefndi sizce ben mi açıklayamadım ne yapmam lazım kız mı haksız bu durumda

,yarın öbür gün okul bitince falan çıkıp yok beni beklettin demeye hakkı var mı çocuğa bekle demiyor ki sessiz kalıyor kız sadece

ne yapmalı kız elineden geleni kibarca yapmamış mı=?

• ,yarın öbür gün okul bitince falan çıkıp yok beni beklettin demeye hakkı var mı çocuğa bekle demiyor ki sessiz kalıyor kız sadece
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Suç kızda
    0% (0)50% (1)25% (1)Oy Ver
  • Adam kızı konuşturmak için dikkat çekici ifadaler kullanıyor kız çünkü ancak o zaman cevap veriyor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kız kibarca red etmiş diyeceğini demiş suç çocukta ,kız sessiz kalmalı bu saatten sonra diyeceğni demiş çocuğa
    100% (2)50% (1)75% (3)Oy Ver
  • Adam arın öbür gün okul bitince çıkıp beni beklettin demeye hakkkı var çocuk derse kızarsade o zman haklı olur kız hatalı
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kıza beklettin beni derse eğer,hakkı var çocuğun.Kız ne istediğini bilsin,söylesin.Bu kadar basit.

Benim de taş gibi bir kuzenim var ama yanlış düşüncem yoktu :( Şimdi çok süper fikirler soktunuz aklıma :(

0|0
    0|0
    • ama kız bekle ya da bekleme demiyor ki ona şu an ilgim okulumla diyor ..yani bu ne istedğini bilmek değilm i

• ama kimbilir belkide çekip gidecek onuda bilemeyiz tabi gelişmeyi yazarım cevap atarsa inş.d

• merak ediyorum ben de :) umarım gitmez.sen de seviyorsun sanırım onu.yoksa umursamazsın bu kadar :)

Erkekler Ne Diyor 5

• ya ben soruyu anlamadım sana mı ilgisi var yoksa sorunun yarısından itibaren aniden ortaya çıkan başka kız mı var?

0|0
    0|0
    • hayır ya bana ilgisi var bende nasıl davrandığımı yazdım hep sessiz kldım bir kaç kerede ilgim okulum yönünde dedim sonra sı sorudaki gibi işte

• biz kuzeniz öyle saçma şey mi olur de

• Hiçte kibarca bir davranış değil tam tersine neden senin kuzenin kesin ve net bir cevap verip beni bekleme diyor ki? Ah siz bayanlar hepiniz aynısınız işte :D

0|0
    0|0
    • kims e oyle demiyor kuzen açıldı ben ona ilgim okulum yönünde dedim sen yanlış mı anlaıdn ki oyle demedi kimse yani

• bi kere cevap verdi ilgim okulum yönünde diye diğer mesajlarada sessz kaldı sadece.. burada neden hatalı olsun ki ama cevap vermiş sonuçta ilgim sadece okulumda şu a n demiş

• Bu da ileri de olabilir demek oluyor saf ayağına yatmayın isterseniz kesin ve net olmadığını söylesin. insan bu tür konularda kesin ve net olmalı benim demek istediğim bu sadece. Kesin ve net olmaz desin benim şu an ilgim şu an okulum demek çok yanlış çocuk boş yere umutla bekler bekleyebilir. Şu kuzenine söyle ona karşı sessiz kalma kesin ve net ol anlaştık mı?

• birşey yapmamışsın ... istemşyorsan istemedıgını neden soylemıyorsun ?

0|0
    0|0
    • yani kafa karışıklığı var şu an net bişey yok çünkü

• yani şu an onun hakkında net bir kararım yok ama tamamen gitmesini de istemiyorum ama kalmasında da söz veremem kesin ilerde olur diyememde tanımıyorum ki uzkta yaşıyolar baya

• pardon ama gel ozele anlatıyım

• eyvah eyvah!

0|0
    0|0
  • güzelce s*tr cekmeli kurtulur böylece

0|0
    0|0
    • ya akraba kız kibarca red etmeye çalışıyor çünkü çocuk yok çk utanırım red edersen falan diyor ne yani sessiz kalması kızın yetmez mi sence

• geri kafalı karşısındaki yetmez bence anlamak istemiyor güzellikle olmazsa kesin dedigimi yapsın .

Kızlar Ne Diyor 5

• resti çek. kaçamak cevap vermeye devam edersen çiçek çikolata dayanır kapına. sonra istemiyordum diye zırlama

0|0
    0|0
  • D: Kız kibarca red etmiş diyeceğini demiş suç çocukta ,kız sessiz kalmalı bu saatten sonra diyeceğni demiş çocuğa

0|0
    0|0
  • ben kuzenler arasında birsey olmaz sanıyordum calıkusu dizisinde olur ancak böyle seyler sanıyordum yasanıyormus demek..

0|0
    0|0
    • soru hakkında fikrini rica etsem_?işte buna bir cevap vermek gerekiyor o dediğin nedenden dolayı

• ben olsam acıkca düsüncelerimi söylerim eger benimle aynı fikirdeysen bunun yanlıs oldugunu söylemelisin ki senden ümidi kessin su an ilgim sadece okuluma demekle okulum bitse olabilir diye ümit vermiş olabilirsin..

• ya ben de kuzenime aşığım yaaaa :/

0|0
    0|0
    • Ciddi misin :) Bu çok alışıldığın dışında bence :)

• yaa oyle mi düşnürsün .. ama o kadar cvap vermiyor mesajlarına onu nasıl yorumlarsın sessiz kalması neden istiyosa?

• aile duymasın diyedir

• kız salak knuşmayı bilmior. istemiorm yazamıomu

0|0
    0|0
    • ya akraba kız kibarca red etmeye çalışıyor çünkü çocuk yok çk utanırım red edersen falan diyor ne yani sessiz kalmak yetmiyor mu kız sessiz kalıyorsa istemiyor demek değilmi

• hey allhm ya sçmalma. istemiorm diceksn bu kimseyi kırmaz. kuzen kuzenne yan gözle bakamaz ayıp.

Yükleniyor...