Fikirlerinizi, Düşüncelerinizi tartışır mısınız? Kaliteli bir şekilde tartışabildiğiniz birileri var mı?

Düşüncelerinizi, Fikirlerinizi ister kendi düşüncenize yakın ister karşıt görüşte olan insanlarla tartışmayı sever misiniz?

Genelde tartışmayı bilmeyen karşımızdakini ikna etmek ya da mat etmek gibi sığ bir mantıkla yaklaşan insanlarız ancak konuyu genellemeden çıkartıp kişiye indirgersek cevabın ne olur?

Olması gerekeni, Yazılması gerekeni, Arzu ettiğini değil yaptığını yazarsan kendi adına da bir gelişme sağlarsın.

Bir kamuyu bir oyunu sevemedim ben hiç bu oyunu.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben direk söyleyen rol yapamayan sivri dilli biri olarak

Adam gibi tartışıp uzlaşacağım kişi bulamıyorum. Kavgayı seven üste çıkmaya çalışan insanlar çok etrafta.. Susmak en iyisi.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Severim evet ancak bazı durumlarda karşı taraf inatla kendi dediğini bana inandırmaya,doğru buldurtmaya çalıştığında muhabbeti kapatmayı seçiyorum..

0|0
    0|0
  • bazen şımarık küçük bir kız çocuğu davranabiliyorum eleştirilmeye hiç tahammülüm yok. düşüncelerimin fikirlerimin inançlarımın karakterimin vs .. en zayıf noktam bu sanırım. şu an kendimle gurur duydum çünkü bunları insanın kendisine itiraf etmesi çokta kolay değil.öyle..

0|0
    0|0
  • Eleştirilmeyi severim böylece karşımdakinin karakterini tanırım ama tartışmam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çevremdeki insanlarla, bu türden tartışmalara girmiyorum.

Çünkü dogmatikler, at gözlüklerini çıkaramıyorlar.

Ben de, onları at gözlükleriyle baş başa bırakıyorum.

0|0
    0|0
  • Eskıden vardı, şimdi arabesk dunyasında yoğurulup karsıma bıdı bıdı edip , dinlermiş gib yapıp duruyorum..

0|0
    0|0
  • tartışmaya çalışırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...