Ayran gönüllü insanlar hakkında ne düşünürsünüz.

Çevrenizde hiç var mı, tutumunuz ona karşı ne yönde olur. Bende bir arkadaş varda üzülmeye başladım şimdi, bir senede kaç kişiyle çıktı, nasıl hatalar etti bilmiyorum, bugünlerde de yeni birisini edinmiş, bugün yeni arkadaşının arabasıyla gitti. Sonuçta karışamam yaşı küçük değil çok hızlı adımlar atıyor, seyirci kalmam kötü bir arkadaş olmamdan mı kaynaklı acaba :/

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• uzak dur o zaman. mesafeni koy.

insanı arkadaşıda belirler unutma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ayran gönüllü kişiler, benim gözümde güven teşkil etmezler.En fazla uyarabilirsiniz, onun dışında yapılacak pek bişey yok.

Belirtmişsiniz sorunuzda yaşı küçük değil diye, koskoca insan nede olsa tutup kulağından çekecek haliniz yok.

Bazen insanın doğruyu farkedebilmesi için en dibe batması gerekir.

0|0
    0|0
  • Kankam var öyle

0|0
    1|1
  • bende öyleyim duygularım sürekli değişiyor ve bende bu yüzden karşımdaki insanları yani bana değer veren insanları üzüyorum. 17 yaşındayım belki de bu bundan dolayı kaynaklanıyordur duyguların en yoğun yaşandığı dönem sonuçta. Sen o yaşlarda ki halini hatırlamaya çalışırsan empati kurabilirsin.

0|0
    0|0
    • Ben o yaşlarda ayran gönüllü olmadım ki kardeşim, biri oldu çıktı hayatımdan, başkası geldi onun yerini doldurdu gitti. Ama hiç birden fazla kişiye bağlanmadım ben ömrümde.

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayır Bulaşmak İstemiyorsunuz.O Edindiği Arkadaşlarda O Ayran Gönüle Tuz Atıyorlar.

0|0
    0|0
  • ben de oyleydim biraz baglanma sorunu var bende ama cok da herkese guvenip cikmam

0|0
    1|0
Yükleniyor...