İlgisiz sevgiliye son mesajım sizce nasıl olmuş?

Sen duygularını çok iyi bastırıyosun. sen mutlu olmayı çok iyi biliyosun. sen sevgiline zaman ayıramazken, 'bana göre' saçma yerlerde, saçma faaliyetlerde bulunabiliyosun.

Sen sevgilini misafir bardağı gibi kullanıyosun. salonun en güzel köşesinde vitrinde duruyo ve sen ona sadece misafir geldiğinde ihtiyaç duyuyosun. Misafir geldiğinde görüyo o bardaklar seni hissediyo. onlara hiç bakıyo musun? her gün tozlanıyo, 5 dakikanı alır o tozu silmek.ama sen ilgilenmiyosun.çünkü ihtiyacın yok onlara misafirin gelmeden. Bilmediğin bir şey var. bardaklar salonunun en güzel köşesinde durur, durur, tozlanır, sonra o en güzel köşede kendiliğinden çatlar, paramparça olur. misafir gelince farkedersin. bardağı suçlarsın kalitesizmiş diye. bilmezsin ki ilgisizlikten çatlamış ve artık senin salonunun en güzel yerinde bomboş durmaktansa çöpte olmayı tercih etmiş. sen bunları bilemezsin çünkü onunla misafirden misafire zaman geçirdin. onu tanımadın ki onun hislerini bilemezsin ki.. gider atarsın çöpe onu tüm parçalarıyla. sen önemsemezsin ama o üzgündür ve bir o kadar da rahat. çünkü artık hergün onu önemsemeyen sahibini görmek zorunda değildir. zaman geçer bardak çöpteyken belki biri onu farkeder. belki bu biri çok fakirdir hiçbir şeyi yoktur. o bardağı alır ve yapıştırır. tek tek uğraşır. sonra hergün ona gözü gibi bakar. benim bardağımsın sen, sakın kırılma der. bir köşeye atıp bırakmaz. hem emeği vardır üstünde hem sevgisi.. bardakta mutludur artık. yalnızlıktan kurtulmuştur. bigün salondayken vitrinine gözün takılır. boş duruyo burası dersin. gider yeni bir bardak koyarsın oraya ama olmaz. başka koyarsın o da uymaz salonuna. belki de kırılıp giden bardağın gibi başka bardakları da kırarsın. hiç anlamazsın sebebini. ama unuttuğun bir şey vardır, onlar senden vazgeçmiştir çünkü "Kimse vazgeçilmez değildir."

Güncellemeler:
belki bazılarınıza saçma gelmiştir. Salonda otururken vitrine gözüm takıldı. böyle bardaklarımız mı varmış yaa dedim. sonra kendi durumuma benzettim onları. elimde de telefon vardı ve bu iş bugün bitmeliydi. her şey anlık gelişti. yazmak istedim ve yazdım. duymasa bile ben anlatmış oldum. inanın bu çok daha huzur verici. ve belki de saçma olan bu mesajıma karşılık barışmak için mesajlar atıyor. cevap vermiyorum çünkü ona Sustuklarım da Anlatacaklarım da bitti.

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• Harika ötesi bir yazı olmuş. Hepsini okudum. Bravo..

Anlayan bir sevgiliye harika sözler bunlar ama anlamayana roman da yazsanız boş.

1|0
    0|0
    • teşekkür ediyorum. aylardır içimde biriktirdiklerim bir anda vitrine bakınca ortaya çıktı ve yazdım. okudu ve barışmak istiyor hiçbir şekilde oluru yok artık huzurluyum :)

• pişman olacağımı sanmıyorum tam tersine iyi ki bitti diyorum :)

• Pekala sevindim öyleyse. :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Arabesk ruhumuz bir kez daha hortladı ekrem, yetiş... dsad bacım o değilde bunu okuyan ya miyopsa dsad

1|0
    0|0
  • adam zaten ilgisiz ya okumamıştır ya da okuyup gelen kutusunu doldurmasın diye silmiştir

1|0
    0|0
    • olsun ya ben söylemek istedim söyledim zaten dinleyip dinlememesinin pek de bir önemi yok artık :)

• o zaman için rahat ve lafını sokmuş bir terkeden olarak mutlu olabilirsin:)

• kesinlikle :)

• Bazı kadınlar vardır; Şaire şiir olur,Saçları yaprak gibi mısralara savrulur.Bazı anneler vardır; Şiire şair olur,Şiir gibi tehlikeli şerefsiz erkekler doğurur

1|0
    0|0
  • mesaj hakkı yetimmi bari karsına alıp konusayddın:)

1|0
    0|0
  • Çok güzel demişsin helal olsun be ne cesaretli kız diyesim geldi

1|0
    0|0
  • Iyi yapmışsın baya uzun olmuş ama

1|0
    0|0
    • aylardır sustuklarım onlar benim ama :)

• kısa ve net uzun ve karışık orta ve anlaşılır denemediğim yoktu bunda anladı adam :)

• KiMSe WaZGeÇiLMeZ DeĞiLDiR.kIr kALbİmİ GöNLüN oLsUn.aL HeRŞeYi gÖzÜn dOysUN.ŞiMDi bAşKa MaNiTaLaRLaYıM aL bUdA SaNa KaPaK oLsuN..! Bu kapak lafı seviyorum sende kullan bence :D

• Süper bir yazı harika :) çaldım yazını bu arada

1|0
    0|0
    • teşekkürler çalabilirsin :)

• Güzel olmuş gerçekten de sen bayağı bir ayrılmaya meğillisin:)

1|0
    0|0
  • Okumaya dahi üşendim. Çok uzun gece gece okunmaz

0|0
    0|0
  • Sen ne yaptın aslan yeğenim böyle .D Sana ilgili bir erkek lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Diyosunki başka ellerde onartılacağım...sen beni kaybettin.

Sana sonsuza dek katılıyorum.Mutluluklar dilerim :).

2|0
    0|0
    • teşekkür ederim mutluluk tüm ilgisiz sevgisiz bırakılanların hakkı artık mutlu olma zamanı :)

• Oww süper :)

1|1
    0|0
  • O da benim gibi şu saçma mesaja gülüyordur hahah

2|0
    2|0
  • Benzetmeni sevdim

1|0
    0|0
  • valla bence çok saçma olmuş

2|0
    2|0
  • Süperrrrr yaaa .benim durumuda anlatıyor.

1|0
    0|0
    • artık üzenlerle değil mutlu edenlerle olalım bu mesajdan sonra yalvardı ama nafile :)

• Evet haklısonn .hayat kısa ya üzülmeyemi geldik biz. Mutlu olacağımız insanlar illaki vardır :)

• kesinlikle :)

Yükleniyor...