Hevesiniz hemen kaçar mı?

bir sürü elektronik eşya alıyorum tablet pc foto makinası gibi 1 hafta sonra yüzlerine bile bakmıyorum sizlerde de bu oluyor mu ?

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• hiç teknolojiyle aram iyi değil merakım yok kardeşimin ilgi alanı o her yeni çıkan ürün ondan soruluyoo benn hımmm öylemii aaa yaaa gibi dinliyorum anlattıklarını hiç alakam yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• hayır aksine aileden biri gibi hissediyorum

0|0
    0|0
  • Hayır, çok kıymetlidirler yanımdan hiç ayırmam.

0|0
    0|0
  • kullandıklarım hurdaya çıkmadan yenisini almam. heves öneli değil

sadece ipod,mp3 tarzı şeylerde hep en iyi ses kalitesi için boşa para harcarım

0|0
    0|0
  • evet lektronik bir çok şey alırım..ama sıkılırım..netbook notebook tablet aldım 1 ay iiçinde..ve ..şu an laptop aldım..

0|0
    0|0
  • Belli bir zaman sonra insan sıkılıyor tabi

0|0
    0|0
  • aynen öyleyim bazen 1 gün sonra bile olabiliyor:(

0|0
    0|0
  • benimde oyle...

0|0
    0|0
  • beğenerek aldığım her şeye tapıyorum, hele hele ayakkabılarıma.

0|0
    0|0
  • Bende aynen öyleyim alıyorum sonra unutup gidiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yok bende olmuyor aksine onlara çok değer veririm ;)

Bu hayatta ne olursa olsun değer verirsen değer görürsün

0|0
    0|0
  • Kaçmaz..

Gerçi, abuk subuk tablet mablet kıl-tüy gibi elektronik hırdavatlara gıcığım var benim.. İnsanın ruhunu emiyor bunlar.

0|0
    0|0
  • Eşyalarına anlam yükleyenlerdenim ama teknolojiyle çok aram yok. Aldığım eşyalarla aramda bir bağ oluşuyor o yüzden atmam kenara.

0|0
    0|0
    • benim içinde çok önemli kimseye elletmem elleseler bile hoşuma gitmez içim rahat etmez ama kimse ellemeden köşede durur bazılarının 1 yıl hayalini kurmuşumdur

• Onlara ilgim kolay kolay azalmaz, kendi paramla aldığım için son derece kıymetlidirler

0|0
    0|0
  • hemen kacar o anda

0|0
    0|0
Yükleniyor...