Evliliğin ilk gününde kahvaltı karmaşası

Ben bu işin icinden çıkamadım

Evlendiniz ,ilk sabah kahvaltıyı jest yapmak icin erkek hazırlar yatağa mı getirirse , kadın dillere destan bir kahvaltı sofrası hazırlar mis gibi çay kokusuyla , reçellerle mi uyandırırsa daha güzel olur?

hadi ona karar verdik diyelim de yeni evlilerin evinde kahvaltı hazırlayacak malzeme de yoktur , alısverise gitmediler ki... O zaman kahvaltıya kaynanaya mı gitsinler , dışarı mı çıksınlar :D

Güncellemeler:
Yok ben evlenmiyorum bu soru kafamı kurcalıyor da :D

Daha doğrusu hem evlenecegim esime kahvaltı hazırlamak istiyorum ama bir yandan da romantikligini kaybetmesin , alısmasın istiyorum.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• evliliğin ilk günü erkek hazırlar kahvaltıyı

dillere destan bir sofra kurar

eşi kalktığında sevinir boynuna sarılır

erkek ise " her sabah böyle isterim." der :)

1|0
    0|0
    • İstesin tabi benim eşim , ben ona kul köle olurum.

Onu yemem ,bunu sevmem , yumurtayı 3 dakika 46 saniye pişir bik bik etmesinden iyidir :D

• Hahahaha harika yorumdu :) 46 saniye olmasın adam kronometre kullanır :)

Erkekler Ne Diyor 8

• normalde önceki gunlerde alışveriş işi tamamlanır. dışarda kahvaltı edin.

0|0
    0|0
  • Sen ona o sana derken bu kararsizlikla aç kalırsınız :) evlendin de düşündüğün şeye bak

0|0
    0|0
  • niye bunları düşünüyon.çok gereksiz.birşey yoksa evde seni kahvaltıya götürür bir yere.herşeyin kolayı var

0|0
    0|0
  • dolapta malzeme olur, raadol.

0|0
    1|0
  • kahvaltıdan önce sevişmeli, evet. sonra çay simit keser.

0|0
    0|0
  • kahvaltı o kadar önemli değil en önemlisi sabah seksi kesinlikle ihmal etmeyin uyanır uyanmaz başlayın

0|0
    2|0
  • Dışarıda bence daha mantıklı.

0|0
    0|0
  • sen ilk kim kıyafetini çıkaracak onu düşün bence :D ehehehe daha iyi olr :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkeğin ilk günden kadını mutfağın bir parçası gibi görmesine izin vermemeli..

Kahvaltı hazırlamayı erkek teklif ederse hayır denmemeli ki böyle şeyleri arasıra yapmaya alışsın..

Teklif gelmezse tartışmadan, '' yardım eder misin hayatım? '' şeklinde onu da mutfağa sokarak kahvaltı beraberce hazırlanmalı ve keyifle yapılmalı..

Romantizm veya şirin görünmek adına kadının ilk günden yalnız yaptığı bu aktivite, erkeğin gelecekteki rolünü de belirliyor..

Bu yüzden biz kadınlara evliliğin ilk gününden itibaren büyük bir görev düşüyor..

1|0
    0|0
    • Bende böyle düsündugum icin bu celiskiye dustum ancak benim soyle bir durumum var

Mutfak ilgi alanım , internette yemek tarifi sayfam da var mutfak beni mutlu ediyor açıkcası ben isime karisilmasi da hosuma gitmez acaba bulasigi mı ona yıksam :D bu kadar açık soylememeliydim evet... :)))

Çok haklısın , aynı yoldayız

• Mutfak keyifli bir uğraşı ise senin için elbette yapabilirsin..Ama eşinin fazla havalara girmemesi için arada ona da bir rica ile işe ortak olmasını sağlayabilirsin..

Evli bir kadın olarak erkeği kesinlikle mutfak ve ev işine dahil edilmesi taraftarıyım yoksa ilerleyen yıllarda kendilerini evin kralı gibi görmeye başlıyorlar..

• dışarda yemeye gidin ? düşünülürmü bunlar olmadı tost yapıp yersiniz :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...