Galatasaray - Chelsea Eşleşmesinin Favorisi Kim?

Turu kim geçer?

2007'de Fenerbahçe bayağı zorlamıştı, Galatasaray ne yapabilir?

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

• chelsea 8 maçtır yenilmeyen manchester city'i deplasmanda yendi. Galatasaraylıyım ama turu da chelsea geçer diye düşünüyorum malesef

0|0
    0|0
    • merak etme türkiye olarak kazanıcaz inancımız tam :)

• tesekkur ederim kazanıcaz inanıyoruz hepimiz gs bu inancı bosa cıkarmaz :)

• Fatih Terim olsaydı bende inanırdım da manciniye pek güvenim yok. İnşallah seneye sizde avrupada olursunuzz beraber nice başarılara koşarız :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Sadece Galatasaray biz şu an çok büyük bir umut saçıyoruz ve turun yıldızları da büyük ihtimal Sneijder ve Drogba olacaktır takımda Chelsea'yi dize getirmeyi en fazla isteyen oyuncular onlar çünkü

0|0
    0|0
  • Defans su kaynatmazda Galatasaray baskın ve tutkulu oynarsa alırız

0|1
    0|0
  • galatasaray yener bence

0|0
    0|0
  • arenada tur atlarız :)

0|0
    0|0
  • Chelsea belki zorlanır ama turu geçer diye dusunuyorum

0|1
    0|0
  • Galatasaray bursa maçındakı gbi isteklı ve ruhunu katarak oynarsa yeneriz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Kadro kalitesine bakarsak Chelsea turun favorisi ama ben Galatasarayın bu turu geçeceğini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Chelsea 1 adım daha önde gözüksede şartlar kısmen eşit daha az pozizyon kaçıran turu geçer

0|0
    0|0
  • valla Chelsea çok büyük bir takım ama Galatasaray'ıda küçümsememek lazım. Drogba, Sneijder felan derken oldukça iyi bir takıma dönüştü bence. Defans biraz gayret etse şansımız olabilir aslında.

Fenerbahçeliyim ama inşallah Galatasaray yener :)

0|0
    0|0
  • ben gs yi sampiyonlar liginde desteklerim sadece arenada bir sekilde yener ama pozisyon harcamaz umarım mesela biz kadıkoyde benficaya 3 atabilirdik penaltı bile kacırdık o macı yensekte turu kadıkoyde kaybettik gs de boyle birsey yasamaz insALLAH

1|1
    0|0
  • Yenebiliriz, günümüzdeysek.

0|0
    0|0
  • Favori Fenerbahçe maçında olduğu gibi yine Chelsea. Bizim ki inanç. Deviririz inş..

0|1
    0|0
  • Bence buyuk ihtimal 2 macida biz aliriz tamam mourinhoya karsi oynucaz ama gecen sene 2 macta ronaldo yenmisti bizi oyle bir adam chelsea de yok suan. Senijder drogba melo ve muslera da cok formdaşu an.

0|1
    0|0
  • chelsea %51 Galatasaray %49 diyeyim birsürü yorum yazmama gerek yok şimdi :)

0|0
    0|0
  • tabıkı Galatasaray

0|0
    0|0
  • GALATASARAY ılk macı 2-1alacak ıkcnı mac 1-1 bıtercek tur gelecek

0|1
    0|0
  • bence chelsea alır gıbı

0|0
    1|0
  • Tabiki chelsea

0|0
    0|0
  • Defans çok fazla açık vermesse Chelsea'yi diz çökertiriz gibi geliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...