Özellikle cinsellik bölümünde yapılıp sonra pişman oldum diyenler hakkında düşünceleriniz?

Ben insanları anlayamıyorum artık. Hani bir karar alırsın delikanlı gibi sonra yaparsın arkasında durursun. pişmansan ders alırsın.

Ama insanlara burada da bakıyorsun mesela; çok pişman oldum ne yapmalıyım gibi salak saçma sorular var. Pişmansan ders alacaksın bu kadar basit. Zaman makinesini buldukta sizden mi saklıyoruz sanıyorsunuz anlamıyorum?

Siz verdiğiniz kararların arkasında mısınız?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Pişman olmayacağım şeyi herzaman yapmışımdır. Bunun sebebi de hep düşünerek hareket etmemden dolayıdır. Bir olayın sonunu her daim düşünmek gerekir.

Düşünmeden hareket edersek, o an ki keyife göre hareket edersek sonunda herzaman pişmanlık yaşarız. Bu da büyük kayıplara sebep olabilir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yaptığım şeyden pişman olmam, pişman olacağım şeyi yapmam..

Kuralım , satranç gibi 3-5 hamle sonra olacakları düşünüp öyle hareket etmektir..

Yapıp ondan sonra çocuk gibi ''pişmanım'' diye ağlayanları beyni ile değil, hormonları ile hareket eden aklı kıt ergenler olarak tanımlıyor ve gülüp geçiyorum..Öyle saçma seyler okuyorum ki bazen , sonucunun bu olacağını 5 yaşındaki çocuklar bile bilir ama bizim ergenus'umuz düşünemiyor ne hikmetse..

Ha eğer senaryo değilse bütün bu yazılanlar , sonucu hakediyorlar , acımıyorum bile çünkü acınmayı bile hak etmiyor bazıları..

0|1
    0|0
  • kesinlikle çok saçma buluyorum bu yakarışları. pişman olunabilir tabiki ama dediğin gibi bu durumdan ders çıkarılmalıdır. hele ki "ne yapmalıyım" diye sormak çok saçma! insan kendini tanımalı. neyi ne kadar kaldırabileceğini, neyin ne kadar etkileyebileceğini bilmeli. kendini bilen insan kendini bu derece yıpratacak bir şeyi kolay kolay yapmaz diye düşünüyorum. pişmanlık olur ama kendi kararının arkasında durmazsan kendine de haksızlık etmiş oluyorsun! boşa mı yaşadın bunca sene demezler mi adama :)

0|1
    0|0
  • Adam haklı arkadaşlar dağılın.

0|1
    0|0
  • Pisman olunacak bir olay yok onda.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...