Sochi 2014 kış olimpiyatları

Evet sadece 2 gün kaldı. Şu an rus kanallarını izliyorum ve çok güzel çalışmalar yapıldı . Ve en çok olimpiyatların başlama şeklini merak ediyorum. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Çok hazırlıklar yapıldı iyi bir organizasyon olacak gibi ama bazı eksiklikler ve çeçen tehtidi var

olimpiyatlar için yapılan tesislerin sorunları artmaya başladı bu sorunlardan en basiti '' paravansız tuvalet ''

Öteyandan Avusturya sochi ye katılmaması için tehtid edildi zor bir olimpiyat gibi olacak

0|0
    0|0
    • Ama paravansız tuvalete çok güldüm ya:)

• Ve bunun gibi daha bir sürü şey var :) olimpiyat'ı izlemek için giden medya mensuplarının pekte mutlu olmadığı bir yer imiş sochi :)

Erkekler Ne Diyor 7

• fransa 98'in üstünden 16 yıl geçmiş vay anasını diye düşünüyorum panpa... :/

zaman su gibi akıp geçse keşke, ışık hızında geçiyo mübarek!

0|0
    0|0
  • hiçbir şey düşünemiyorum soğugu sevmeyen olarak tv nin başında bile üşüyorum ve sevmiyorum :( ruslara hem kış olimpiyatları hem dünya kupası ohh bizi görmüyor adi şerefsiz herifler..

0|0
    0|0
  • ben biliyom femenler dalacak ortaya :D

0|0
    0|0
  • Dandik bir şehirde yapılıyor ve terör problemi var çok sıkıntılı bir olimpiyat olacak gibi duruyor.

0|0
    0|0
  • başlamasını bekliyoruz :D

0|0
    0|0
  • Provalari da izleseydinşu anbiliyor olurdun

0|0
    0|0
  • soğukta olurmu simdi bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim üzüldüğüm nokta 20-30 kişiyle ülkeyi temsil etmek varken sadece 6 kişiyle temsil ediyor oluşumuz gerçekten çok üzücü

0|0
    0|0
Yükleniyor...