Hangi takımın taraftarlarını samimi bulmuyorsunuz ?

Ben Gs taraftarlarını samimi bulmuyorum. Daha çok ''şöyle başarılıyız böyle büyük takımız '' yorumları var spor bölümünde ; halbuki, bir başarısızlık bir sallantı olduğunda ortada gs lı kalmıyor.

Buna karşın Fenerbahçe taraftarları ilginç bir şekilde, yönetim hatalarıyla dolu uzun bir süreç yaşamalarına rağmen, sabırla , sevgiyle ,takımlarına sahip çıkmayı bildiler.

Beşiktaş taraftarı ise zaten anlatılmaz. Onlar için takım 3. Ligdede oynasa sorun değil. Yine Beşiktaşın arkasındalar.

Ben takım tutmayan biri olarak tarafsız bir yorum yaptım. Herkes kendi düşüncelerini paylaşabilir...

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben sana inanıyorum tarafsız bakmıssın gs taraftarı iyi gunde sadece yanında takımın

0|3
    3|1
    • Fenerbahçeliler normalde yalaka oluyor o da Beşiktaşa yalakalık yapmıştır

• bize namusuz diyen bir kisinin ahlak seviyesinin ne seviyede oldunu tahmin edebiliyorum ve cevap vermeye tenezzul etmiyorum simdi farkı daha iyi anlarsın.

• Ben değil bütün dünya size namussuz diyor o zaman kimseye yetiştirmeyin kümesteki tavuk gibi kendi halinizce yaşayın

Kızlar Ne Diyor 6

• Fener taraftarını samimi bulmuyorum. 2 maç kötü gitsinn tüm tribünlerr aziz istifaa ersun istifaa ve küfürlere boğulurlarr.. bizim Fatih Terim gitti maçlar kötü gitti yinede yuhlamadık küfretmedik stad kapattırmadık

1|0
    0|0
  • gizli olmadan soraydın keşke sorunu herkesın kendı düşüncesı gs taraftarı hermzan takımın arkasıda gerçek ortada başarılı takımımız tabıkı de övüneceğiz gerekırse diğer takımlarıda tebrık eder yenılsekte kabulederız.haksız durumdan haklı çıkartmayız .iyi günde ve kütü günde hermzan yanındayız...

1|0
    0|0
    • Bunlar böyle konuşur boşver yeri geldi galatasaray taraftara 15 sene bekledi şampiyon olmadan ama bu arkadaş fenerli ve çok koymuş ona belli bizim durumumuz.

• hadi iyi akşamlar renktaş :)

• sen mi takım tutmuyorsun söyle bakim beşiktaşlı mısın fenerli mi :))

1|1
    0|0
    • Fenerli keko yaa beni engellemiş zaten hemen anlıyorm bunları

• Bide 25-29 yaş arası diyor keşke yaşının adamı olsa böyleleri :)

• Ya Beşiktaşlısın ya da Fenerlisin asıl samimi olmayan sensin

0|0
    0|0
  • GS taraftarlarından nefret ediyorum sanırım eski sevgilim fanatik gs olduğundan dolayı negatifim bu takıma karşı :/

0|1
    6|2

• Takım tutmayan mı ? Fenerbahçelisin %100 :D

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Bende seni samimi bulmuyorum çünkü senin tarafsız olduğuna inanmıyorum

5|2
    0|3
    • fenerbahceli olsa besıktas taraftarını ovmez besıktaslı olsa fenerbahce taraftarını ovmez bence siz yediremiyorsunuz :))))

• Fikret Orman Akp'li,bunu saklamıyor en azından..Yada Ünal gibi ayrı oynamıyor..Fikret net.

Çarşıyı Geziden çekmeye çalıştı, başaramadı.Aynı kararlılığı UA'dan da beklerdim.

• Abdullah Gül diğer Akp tayfasına göre daha adamdır, ben Akpli değilim..Gül, sadece başbakanın kuklalığını yapıyor, tek sorunu o.

Gezi olaylarında Çarşı başı çekti, bunu hepimiz biliyoruz.

Ayrıca, taraftar gruplarında işlerin nasıl döndüğünü sen bilmiyor olabilirsin ama ben gayet iyi biliyorum.Kulüp Başkanı birkaç tribün liderini susturunca tüm taraftar grubu susar.Bunu unutma.

• Yalna bak takım tutmayan biri olarak demiş bide.SEn yaa nettunosun ya da fenerlilerden biri beni engelleyen birisin yüzde%90 beşiktaşlısn ama gizlenerek bizi kötülüyorsun adam değilsin farkına var bunun.

1|1
    0|0
    • öyle deme ergen şimdi aşağlık kompleksine girer :)))

• Aynen benide engellemiş tarafsız olan adan neden bizi engellesin

• Aynen ayrıca bizle tartışmaktan korkuyorki engellemiş bizi

• link siz hiç bilmeyeceksiniz GALATASARAY sevgisini siz saçma sapan şeylerle uğraşırken biz Galatsaray için mutluda oluruz acıda çekeriz ayrıca sen tarafsız değilsin bjkli ve Galatasaray düşmanısın Galatasarayın büyüklüğünü hazm edemeyen birisin

3|0
    0|3
  • Fatih Terim gönderildiğinde Ligde ona buna yenilirken biz buradaydık. Sen körsen ne yapalım. İlla bu forum değil daha çok başka yerde takılırım. Bir yere kaçtığımız yok...

1|0
    0|0
    • Gezi olaylarında hükümet yalaklığı yaptılar, çünkü stad ellerinden gidecekti

• İlk başta Gezi'de yer aldılar ama daha sonra hükümet, stad'ınızı elinizden alma kozunu kullanmaya kalktı..Öyle olunca Ünay Aysal UA'ya geri çekil emri verdi

• G.Saray taraftarı stadyum için hükümetin dötünü yaladıktan sonra, Ultraslan gözümde değer kaybetti

0|0
    3|1
    • O Gs taraftarı TT Arenada başbakanı yuhalayan taraftar değilmiydi?

• Yahu Ünal kim ? Yani o Galatasaray'ın başına geçince öl deyince öleceğiz mi. Sana ne diyorum. Büyük klüpler bunlar. Taraftarının içinde her partiden olan insan var. Geziye destek verir ya da vermez. uA ordan çekilirken çekilmeyen taraftarlarda vardı. Aynı şekilde Gfb de çekilirken çekilmeyen taraftarlarda vardı. Sense topyekun Galatasaray taraftarına yıkıyorsun olayı. Git Fikret'e nasıl yalakalık yapıyor, Git Aziz'e oda yalakalık yapıyor hükümet kıçını kurtarmak için yeni yasa çıkaracak ya...

• Sen uA'nın hiç açıklamalarını okudun mu. Özellikle Fatih Terim gittikten sonra. Nerdeyse Ünal'ı bir kaşık suda boğacaklar. 3-5 haber okuyup geliyorsun bunları diyorsun. Burası özgür bir ülke. İsteyen istediğini destekler. 20 milyonluk camialarda ise her türden insan var. Aynı kefeye koyamazsın. Sadece Galatasaray değil Fenerbahçe'de öyle Beşiktaş'da öyle...

Yükleniyor...