Kapat

Neden Yabancı kısıtlaması gibi saçma bir kural var?

Neden Yabancı kısıtlaması gibi saçma bir kural var?Arkadaşlar söyle bir bakıyorum Almanya İngiltere İspanya İtalya gibi liglerde yabancı kısıtlaması yok ve bu ülkeler hem Milli takım bazında hem Kulüp bazında dünyanın en büyükleri peki bizde neden böyle kısıtlama gibi saçma bir kural var?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sene Türkiyede Fenerbahçe hariç bütün takımlar bu karara karşı çıktı ama Fenerbahçe Drogba ve Sneijder transferlerinin daha acısını ve üzüntüsü üzerinden atlatamamışken Galatasaray´ın yeni çileklerini doğal olarak kaldıramayacaklardı ve doğal olarak Fenerasyon böyle bir kısıtlama getirdi.

1|0
    0|1
    • birazda o var drogba sneijder gibi adamlar geldi bunlar ibrahimovicide terry ide mikelide alırlar sonrada 2 seneye kalmaz şampiyonlar ligini alırlar diye korkuyolar bende birazda öyle düşünüyorum

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Tüpçü gibi adamlar bu işin başında olursa bize zaten söyleyecek bir söz kalamıyor maalesef şimdi de adam 18 kulüp imza versin kaldıralım diyor ama bu kuralı koyarken de 18 kulüpten imza mı aldı da şimdi böyle bir şey istiyor gerçekten çok aptal bir adam bari bu duruma biraz Terim el atsın

0|1
    0|0
  • türk futbolu gelişmiyormuş bu kuraldan sonra türk futbolu 2 basamak gerilemiş rektaş free kafa tüpçü alt yapıya önem vermez çünkü kafası çalışmıyor akraba evliliğinden doğma ehehe :))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Turkıyeden daha çok futbolcu çıksın dıye

0|1
    0|0
  • bu federasyon neyi düzgün yaptı ki.

onların sayesinde 100 bin etmeyen türk oyunculara milyonlar dökülüyor. sonra milyonu ona verene kadar yabancı alırım diyor adam haliyle, böyle bir kısır döngü, yabancı serbest olsa yerli oyuncu fiyatları düşer, milli takıma daha klas oyuncular çıkabilir.

sen bunu soruyorsun niye eğri diye ama nereleri doğru :D

0|0
    0|0
  • Yerli genç oyunculara önemi arttırmak için diye düşünüyorum ama bu işi yapan adam u18 ligini kapıyor var mı böyle bir saçmalık

0|0
    0|0
    • hacı yerli genç oyuncu desen en bolu yabancı kısıtlaması olmayan liglerde hadi dediğin gibi yerli oyuncular kazanılsa bişey demicem oda olmuyor e neden ar o zaman bu saçma kural?

• bizde biraz o yabancıları örnek alsak böyle kısıtlama gibi saçma kurallar yapacağımıza

• bizim ülkede herkes ne kadar az yorularak ne kazanırım peşinde böylesi kolay ve paralı önem verdiklerini göstermek için böyle saçma şeyler yapıp şişiriyolar kim alt yapıya yatırım yapacak böylesi rahat

• 2 sene once bize karsı cıkmasaydınız simdi olmıcaktı.

0|0
    0|0
    • bu kural tek bir tarafamı bakıyor?

• bende hak verdik dikkat ettiysen insanlık hali dedim size yapılanlar hataysa sizin karsınızdakilere yapılanlarda hata ama sen hiç sölemedin gecesen sene eskişehir maçında sadece hatalar size karsı yapılmış gibi düşündünüz onun için öyle dedim ben hiçbirşeye gözlerimi kapatmadım herzaman objektif tarafsız bakarım

• sen basaramassın dostum objekttif bakmayı :))

• sanane sanamı soracaklardı

0|0
    0|1
Yükleniyor...