Evlendiğiniz günün ertesi günü hayatınızın aşkı karşınıza çıksa ne yaparsınız?

Soru basit. Aradınız, taradınız bulamadınız. Sonra eldekilere bakıp içlerinden kriterlerinize en çok uyanla evlendiniz. Hani seviyosunuz zaten ama aşık değilsiniz..

Tutar " Samet ona baba demişti, onu babalığa seçmişti" diyip böğrünüze taş basarak "Sevgi neydi? Sevgi? iyilikti, dostluktu, sevgi emekti." mi dersiniz yoksa evlendiğiniz kişiye "pardon bir yanlışlık olmuş, kişisel algılama ama ben kaçar, öptüm, kib, bye.." mı dersiniz?

Sameti sktiredin bu arada, ötekine de baba der o.

Not: "zaten aşık olmadan evlenmem ben yhaaa" şeklindeki cevapları "xD ergen" statusune çeken bir trigger yazdım, Türkçesi, bu şekilde cevab verenleri cevabb veremedi olarak işaretleyip sallamiycam. Ha ama derseniz ki biz aramızda tartışıcaz, eyvallah ona lafım yok; birbirinize giydirirsiniz, laflar hazırlarsınız vs. her şey kabül lakin ısırmak, tükürmek, bel altı vurmak yasak...

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Evliligimin ertesi günü hayatımın askı karsıma cıkamaz, bu cok mantıksız. 1 günde hayatının askını bulmayı düsünen biri ya liseli ergenler gibii cinsel aclıkla doludur ya da onun icin sadece dıs görünüs önemlidir.

Sorunda mantık hatası mevcut.

2|1
    0|0
    • Katılıyorum.İlk görüşte aşk, dış güzelliğe önem veren zihinlerin savunma mekanizmasi bence.

• 28 yasındaki bir adamın gercekle filmi ayırt edebilcegni düsünüyorum.

''Liseli ergen'' oldugunu itiraf etmende cok hos.

• İtiraf etmiyorum ki, sen beni anladığın kadarıyla yargılıyosan ben sana ne dersem diyeyim anlamayacaksın zaten. O yüzden liseli ergen olduğumu düşündüğüne göre aksini iddia etmeme gerek bile yok, zaman kaybı.. Gerçekle filmi ayırt etmek bakış açısı, filmlerdeki senaryoların çıkış noktasını ıskaladığının da çok güzel bir örneği.. Liseli ergen olmayan ablacığım evet onlar film film, gerçek değil onlar..

Kızlar Ne Diyor 3

• Napardım bilmem seni bir gün görmesem sesini bile duymasam..

0|0
    0|0
  • Evledigimle yola devam

0|0
    0|0
  • İlk görüşte aşka inanmam.Ha dersin aylar geçti aşık oldum, bir salaklık yaptım.O zaman aşkımı kalbime gömerim.Evlendiğim adamdan da boşanırım

Kimseye haksızlık yapamam.

0|0
    0|0
    • güzel bir adalet anlayışı...

• Olması gereken bu değil mi sence.

Artık öyle bir hale geldik ki toplum olarak,doğru olanı yapan tuhaf karşılanıyor.

Gerçi herkesin doğruları farklıdır, buna da saygı duyarım.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...