Ayrıldıktan sonra normal hayatınıza nasıl döndünüz ?

Ayrıldıktan sonra normal hayatınıza nasıl döndünüz ?

0|0
12|16

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• bunu saçma sapan liseli ilişkileri için değil.gerçek ciddi yetişkin oların ilişkisideki sorun olarak var sayıp cevaplıyorum.

ciddi olarak acıyı ertelememek lazım.üzülün ağlayın zırlayın.içinize atarsanız o sürekli oradan yiyip durur.böyle ağlayıp zırladıktan sonra dostlarınızı ve sevdiklerinizden size en yakın geleni bulun ve ona içinizi dökün.ölümüne anlatın.sevdiğinizi onun olamayacağınızı bile falan.tabi bu dostunuz "he he" diyip geçmeyecek.veya "zamanla geçer boşver" demeyecek biri olsun.ciddi ciddi işinize yarıyacak sözler söylesin.

sonra dostlarınızla ölümüne vakit geçirin.genelde üzülmenin en büyük sebebi özgüven kaybından kaynaklanıyor.karakterinizi bozmadan hovardalık yapmak biraz özgüveninizi geri getirir.

ve şunu unutmayın genelde sessiz olursanız ve eski sevgilinizle iletişime geçmezseniz geri dönerler.uzun sürebilir ama bu zamana kadar hep böyle oldu.

özetlersek acı çekmek zorundasınız.ve sakin bir ilaç alayım yok kafayı bulayım yok asacam kendimi demeyin.

bunu bir savaş olarak düşünün.Siz onurlu bir yenilgi aldınız.Onurunuzu koruyacak şekilde davranırsanız onurlu bir zafer sizi bekliyor olacak :) o size geri dönmek istediği zaman red etmek veya intikam almak veya onu affetmek size bağlı olacak.bu üçüde sizin onurlu zaferiniz olacak :) intikam almakta sakınca görmüyorum şahsi olarak.

not:erkeklere hitap ediyorum.kızlar genelde suçluda siz oluyorsunuz :)

0|0
    0|0
  • hiç sigara içmemiştim. 1 gecede 1.5 paket içtim.bu esnada denize karşı sigaramı içerken Sertap Erener - Unutursun dinledim sürekli. sonra o gece yatıştım biraz. daha sonra da akışına bıraktım. ara ara içip kafayı buldum filan. akışına bıraktım. zamanla geçti.

0|0
    0|0
  • hayatın bir gerçeği vardır insanların çoğu farketmez farketse bile kontrol edemez o da şu dur ki acılar ve mutluluklar sadece insanın kendi kendisine yarattığı şeylerdir bu tür şeylerin çevreden geldiğini söyleriz kendimize ama o şeyleri umursayıp hayatımıza sokanlar hayatımıza yön vermesine izin verenler bizleriz yoluna devam edebilmek için artık onun hayatına etki etmesine izin vermemelisin

0|0
    0|0
  • Başka kişiler ile tanışmanı öneriyorum gerçekten çok yarıyor.

0|0
    0|0
  • ya aslında zor oluyor sevdiğin birinden ayrılmak sevdiğin kız sonuçta evelneceğim kiişi diyosun fılan sonra o senden ayrılıyor ilk başta zorlanıyosun aklında çıkartamıyosun yazmak istiyosun ama yazamıyosun ama ben belki seneye hatırlamıyacam biel kızı diyorum ve kafama takmamaya çalışıyorum

0|0
    0|0
  • Arkadaslarinla vakit gecir, calis bir ugras bul kendine ve inan biliyorum ne kadar desemde elde degil ama uzme kendini hic sen elinden gelen herseyi yaptina inaniyorsanda hic bakma ardina benim 7 senelik iliskim bitti cok zordu ilk zamanlar ruh gibiydim 7 ay gecti ustunden ve yeni birile ciktigini duydum hic canimi bile acitmiyor kendi mutluluguna bak

0|0
    0|0
  • vala yaşamadığın için bilmiyorum ama kızlarda daha zor oluyor bu kesin

0|0
    0|0
  • Hayat heğ normaldi sadece rüyadaydık

0|0
    0|0
  • dönmek ne mümkün?

0|0
    0|0
  • donemedık. bıtkısel hayttayız .d

0|0
    0|0
  • dönemessin hep bir tarafın eksik kalır öyle devam edersin kalan ömrüne...

0|0
    0|0
  • hayırlısı böyleymiş dicennnn verecen coşkuyu :D

0|0
    0|0
  • dönemedim ki :(

0|0
    0|0
  • chivas , istanblue, binboa, red label ve arkadaşlarıyla :)

0|0
    0|0
  • Akışına bırak

0|0
    0|0
  • kafama takmadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ailem istemedi diye bitirdi gitti 1 buçuk ay sonra uzaktan akrabasıyla nişanlandı.. Banada o,kızın bunu sevdiğini ama onun benden başkasının yalan olduğunu, sen benimsin dedi gözlerimin içine bakarak söylemişti..

Şimdi benim,suçum ne bok etti hayatımı sevgiye inancım,kalmadı, beni her şeyden çok sevdiğini söylemişti..

Hı kız benden çok mu güzel çok mu eğitimli hayır.. Beni unuttu demek ki o kızla ipini kopardığı gbi nişanlandı..

0|0
    0|0
  • önce bir psikayatriste gittim. gerekli ilaçları aldım. ve şuan normal hayatımdayım.

0|0
    0|0
  • sen dönemesende geçen zaman seni yıprata yıprata alıştırıyor bir bakmışsın birgün acıların geride kalmış :)

0|1
    0|0
  • Sadece belli bir süre o psikoloji içerisinde oluyorsun.Ailenin sana ihtiyacı oldugunu anlıyorsun. Ailen ve arkadaşların senı normal hayata döndürmek icin yeterli sebepler.fazlasına gerek yok.Ailene karsı sorumluluklarını düsün ve hızlıca toparlanmak zorunda oldugunu hissediyorsun

0|0
    0|0
  • Valla dümdüz gitti sonra sağa döndüm sonra sola döndüm. İşte döne döne normal hayatıma döndüm sdfndsfnsdf

0|0
    1|1
  • Dönemedim...

0|0
    0|0
  • çivi çiviyi söker yöntemiyle

0|1
    0|0
  • dönemedim henüz :/

gülüşlerim eskisi gibi değil mesela artık

0|0
    0|0
  • ayrılma nedenine göre değişiyor bu siz ayrıldıysanız unutması daha kolaydır diğer türlü ego yıkımı geri dönüşü zorlaştırıyor

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum

aşk sarhoşuydum

0|0
    0|0
  • bunun yanında birde aile acısını düşün inan iğne ucu kadar kalıyor ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...