Filmlerde süper kahramanların güçsüz olmasını sevmiyorum.

Mesela Demir Adam 3 filminde ki süper kahraman o kadar da güçlü biri değildi. Önüne gelen adamı deviriyordu. Bir süper kahraman var ama önüne gelen demir adam kıyafetini giyniyordu.

Mesela karanlıklar ülkesi filmindeki melez adam sözde en güçlüleriydi ama onu da önüne gelen yıkıyordu.

Süper kahramının güçsüz olmadığı filmler önerebilir misiniz? Ortaya çıktımı ortalığı inleten türden.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• alttaki arkadaş diyorki cevap beklemeden engelleyen birinin kapasiteden konuşması çok yazık :)

0|0
    5|3
    • ona söyle üzgünüm kapasitesi düşük insanlarla tartışmam

• şunuda açıklığa kavuşturalım arkadaş diyorki fantastikle bilim kurguyu karıştırmış ondan sonra film isteseydi daha mantıklı olurdu anlatması kötü diyor şunuda diyim bende öyle anladım hangi insanoğlu başka bir insanın kapasitesini ölçüyor sen nesinki sen kimsinki ? kapasitesi küçükmüş kendi çapında laf sokmuş daha sonra korkudan engelleyip cevap vermesini istemeyen biri kapasiteden bahsediyor :D

• gizli olarak yorum atıyorsun ve bana korkudan mı bahsediyorsun? asıl korkak sen olmasaydın gizli olmazdın. ve benim kimi engelleyip engellemeyeceğim sizi hiç ilgilendirmez. engellemem o kadar koymuş ki size acı çekerek saldırıyorsunuz bana. asıl sen kimsin ki kimi engelleyip engellemeyeceğime karışıyorsun? bu sitenin sahibi değilsin bişey değilsin. bak alttaki arkadaşında ürküp kendini gizlemiş. kendinizi gizleyecek kadar ürkeksiniz ve bana korkaklıktan bahsediyorsun. bir defolun gidin

• :D çok saçma bir soru sormuşsun iron man bilim kurgu underworld fantastik bir yapıdır iki yapıyı ayıramadığın için şuan bu soruyu soruyorsun yazık

1|0
    6|4
    • Asıl sen saçmaladın. ben bilimkurgu veya fantastik dedim mi ? daha okumayı beceremiyorsun soruyu anlamıyorsun hemen saçma damgasını vuruyorsun. insanlar anlamadığı herşeyi saçma olarak görürler. ama anlamamalarının nedeni sorunun saçma olması değil anlama kapasitelerinin düşük olmasındandır.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...