Genelde ayrılmaların sebebı sızce ne

ben dyrum kı ıletısımın en hızlı yasandıgı bı yuzyılda yasıyruz eskıden bı r mektup vardı sımıd 10 bın sms belkıde bu yuzden kaydetmıyormuyuz anlatacak bıseyımız kalmayana kadar konustugumuz ıcın mı bıtıyo ılıskıler yorumlarınız benım ıcın degerlıdır saygılar..

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• çok doğru bir konuya değinmişsin arkadaşım sonuna kadar haklısın !

0|1
    0|0
    • yanı bıktıgım ıcın soyluyrum cunku ılk zamanların halı gozumun onune gelıyo ve sımdıkı halım keske dyrum bu kadar konusmasaydık

• sorma gıtsın anladıkta ne oldu gote tekemyı yedık off be ınsan ozlyo hakkat :D

• kanki bende yemiştim zamanında bea :D tek yiye yiye akıllancaz biz merak etme :D:D

Kızlar Ne Diyor 1

• cevremdekilerin genelde tam olarak sevmeden çıkmaları ..

0|0
    0|0
    • oda dogru aynen guzellıge bakıpta cıkmalar oluyo kalbe hıtap etmyo kımse..

• bence bu teknolojı orttamında gercekten sevmekte ortadan kalkıyo sanırım uzmanı degılım ama ben oyle dsunuyorum

• teknolojiyle alakası yok zamane ortamı bencede ..öyle düşününcede yakınlarından sen geri kafalısın damgası yemek en komiği :D

Erkekler Ne Diyor 1

• Gerçekten mükkemmel bir konuşma yaptınız, Artık telefonlar sayesinde mesajlaşmalar oluyor ve sevgililer, arkadaşlıklar hep bitiyor, ne var ne yoksa her şeyi bu telefondan anlatıyorlar ama buluşup yemek yeseler ve iyi bir vakit zaman geçirseler gerçekten daha iyi olur fakat bunun kimse farkında değil.

0|0
    0|0
    • dusunsene dostum eskıden ınsanlar olmadıkları kadar bırbırne baglı ve mutluydu sımdı en guzel kızla bıle cıksan supe duyuyon acaba mesajlasıyomu baskasıyla konusuyomu bı dunya tantana ya

• keske yaa o zaman lar hersey dha heycanlıydı gerıye donebılsek eskı gunler telefonsuz gunler cok ıyıydı wala

• Aynen aslında mesajlaşmak yerine telefon ile konuşmak bile daha iyi.

Yükleniyor...