Aileme doğruları söylesem mi, ne yapacağım?

21 Yaşındayım erkek arkadaşım 23 4 yıllık bir ilişkimiz var onun ailesi biliyor ama ben söyleyemiyorum dün akşam eve giderken babam camdan bakıyormuş hiç yapmıcagım şey ama oldu sokağın başında sevgilimin beni öptüğünü görmüş eve geldi bir sürü bağırdı kim o die arkadaşım dedim ama inanmadı arkadaşını öylemi öpüyorsun dedi benimle konuşmuyor annem ögrendi bana kim o dedi arkadaşım dedim arkadaşını nasıl öptün ki baban öyle dior bu yaşıma kadar hiç böyle birşey yapmadım ne ailemi üzecek ne kendimi dedim hiçbirşey söylenmiyor sevgilim olsa ne olcak dogal değilmi bu yaşımda dedim akşam gel konuşuruz dedi annem babamda takip edicekmiş artık beni napıcam bennn napıcam söylesemmi dogruları söylemesemmi

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• her şeyden önce üzülme bu olay bazı duvarların yıkılmasında bir yardımcı rol oynayacaktır sana, baban ve annen küçük kızlarının büyüdüğünü kendi bilinç altlarında kabul etmek istemiyorlar bu seni çok sevdiklerinden ve sana karşı korumacı tavırlarından dolayı

rahat ol ailene karşı tedirgin değilde mantıklı cevaplar ver, ailenle herşeyi paylaşabilirsin emin ol seni daha rahat bırakacaklardır, babanın seni sürekli takip etmesi konusuna kafanı takma sakın oda bu duruma alışacaktır zamanla kzı abası olmanın toplumuz üstündekiolumsuz dezavantajı diye değerlendir bu durumu

hayat daha yeni başlıyor senin için ve ailene şunu önemle söyle ben sizi zor duruma sokacak birşey yapmam ve bana bu konuda güvenmenizi istiyorum de, baban kızabilir ama sen sakın durumunu zora sokacak ağresif tavırlar sergileme

hayat güzel kafana takma ailende seni seviyor

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• bence açık açık söle ayıp bişey degilki niyetimiz ciddi dersin sizi utandıracak bişey yapmadım falan filan dersin

0|0
    0|1
  • Anlat anlat gizle gizle nereye kadar ne de olsa öğrenecekler dimi. ? Yalnız gerçekten ciddiyseniz doğru kişi olduğuna eminsen bahset :)

0|0
    0|1
  • Ben Ce Açık Açık Doğruları Söyle :)

0|0
    0|1
  • anlatmalısın tam zamanı sanki..

0|0
    0|1
  • madem ciddi düşünüyorsunuz ailenle tanıştır gitsin.. bu saatten sonra geri dönüş yok

0|0
    0|1
  • Guvenlerini kaybetmissin kazanmak zor olacak

0|0
    0|1
  • sokak başında öpüşülürmü hiç ben babanın yerinde olsam temiz bir sopayla döverdim seni

0|0
    0|1
    • öpüşmek derken sadece yanagımdan öptü bir nevi görüştük sadece

• söyleyemedim yapamadım tepki verceklerdi çünkü ortada bir konu var yoksa çoktan söylerdim ben aleviyim o sünni :((

• son nokta olay bitmiştir

• soyle tabı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• En iyisi babandan once annenle konuşman , annene anlat erkek arkadaşın olduğunu ve ailesinin de bildiğini tanıştığınızı ne senin ne de ailenin yüzünü kızartacak bir şey yapmadığını ve yapmayacağını sana güvenmeleri gerektiğini . Annen babanla konuşup onu yatıştıracaktır eminim ...

0|0
    0|0
  • 4 yıl olmuş sevgilisiniz neden ailene söylemedin anlamıyorum.bence ailenle konuş de ki 4 yıldır sevgiliyiz böyle bir tepki göstermenizden korkutuğum için söylemedim de.kaç yaşıma geldim şimdi sevgilim olmayacak da ne zaman olucakmış o zaman de.biraz cümlede yumuşak davran bir cümle de atar yap şaşırt onları :D

0|0
    0|1
  • söyle bir zahmet

0|0
    0|0
  • madem 4senedir birliktesiniz keşke önceden tanıştırsaydın

ama şimdide onu çağırıp ailenle tanıştırabilrsin

0|0
    0|1
  • Sen neden arkadasim dedin..baban cocukmu anlamasin..yalan soylemekle hata yapmissin

Daha baban sizi gormeden soylemen gerkirdi..ciddi bi iliskim var ailesi beni biliyor falan derdin..

Belki o zaman boyle olmazdi..simdide aynisini yap...belki inanirlar

0|0
    0|1
    • Evet ama diyememki babamın yüzüne karşı tabiki anladı oda öyle olmadıgını anneme bile söyleyemiyorum kesinlikle kimseyle konuşmucam evlenme zamanı gelincede akrabalardan birin i bulup evlendircekler sen istemişşsin istememişsin kimene

• Yok annen anlat yineden..seviyorum falan de..sansini dene..tanistirmak istiorum de

• bence söyle.

0|0
    0|0
  • öpüşmenin sarılmann yası yok bir baba için kızı hala bebegidir

0|0
    0|1
  • takip edebilir dikkat et bence ama bu olay sana ilerleme sağlayacaktır korkma

0|0
    0|0
  • bence söyle.

0|0
    0|1
Yükleniyor...