Sevgilinizin ölümcül hastalığıa yakalandığını öğrenseniz ne yaparsınız?

sevgilniizin kanser v.b ölümcül bi hastalığa yakanalandığını öğrenseniz naparsınız?

0|0
139

En İyi Kız Görüşü

• sürekli ağlarım ama yanından hiç ayrılmam ve bir daha çok ciddi söylüyorum hayatıma başkasını sokamam

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Herşey aynen devam eder . Bırakamam ...

0|1
    0|0
  • evlenmem ama destek olurum

0|1
    1|1
  • son anına kadar yanında durur hayatın sanki en normal düzeninde olduğunu hissettirmeye çalışırım

0|1
    0|0
  • Her zaman ki gibi devam edicem. Onun nefesi olucam onun hayatı onun gulusu sağlığı mutlulugu ;)

0|1
    0|0
  • inan bana bu durumda olması gereken tedavi süreci boyunca hep mutlu olmasını sağlamaktır..allahtan kimsenin başına vermesin..cok yakınım bu durumu yaşadı hala toparlanamadı..

0|1
    0|1
  • sabah akşam Allaha dua ederim onu benden almasın diye o benim diğer yarım değil tamamım...onu bırakamam hep yanında olurum şimdi sen böyle diyince aklıma geldide düşüncesi bile beni bitirir ::(((

0|1
    0|1
  • üzülürüm aqlarım :(

0|1
    0|1
  • Seviyorsam, son nefesine kadar yanında olurum.

0|1
    0|0
  • son gune kadar yanında dururum

0|1
    0|0
  • uzulurum onu bu zor durumunda hız yalnız bırakmam.Allah a dua ederım

0|1
    0|0
  • Yaninda olurum..dua ederim iyilesmesi icin...tedavide olmasi gerek tabi

0|1
    0|1
  • hep destek, tam destek.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Onunla hasta olduğundan değilde gerçekten görüşmek istediğim için görüştüğümü hissettirerek daha çok görüşür ilgilenirim.

0|1
    0|0
  • Onun yanında olurum zaman ağlama zamanı değil onunla bırlıkte olurum hastane vs zamanlarıdna morel cok önemli morelini yüksek tutarsak atlatır.

0|1
    0|1
  • Moralini yüksek tutmasını sağlarım...

0|1
    0|0
  • moral veririz en fazla ne yapabiliriz..yanında olup sonuna kadar en iyi şekilde yaşarız

0|1
    0|1
  • sevgilim yok çok şükür,böyle sıkıntılarımda yok...

0|1
    0|1
  • olabilir insanlik hali, gereken her tedaviyi yaptirir bu surecte yaninda olurdum.

0|1
    0|1
  • ölürüm...

0|1
    0|1
  • ALLAH korusun.

0|0
    0|0
  • ellerımle oldururum

0|0
    0|0
Yükleniyor...