Kendinizi mi yargılarsınız en çok başkalarını mı ?

Kendinizi mi yargılarsınız en çok başkalarını mı ?

0|0
7|17

En İyi Kız Görüşü

• Kendimi , ah şu huyumdan bir vazgeçebilsem huyum kurusun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• önce kendimi yargilarim eger bir sorun hata meydana geldiyse davranislarim yanlis degilse karsidakini.

0|0
    0|0
  • Başkalarını yargılamadan önce kendimi en az bin kere yargılamış olurum. Acaba ne yaptım. Şunu yapmasa mıydım. Aynısı benim başıma gelse ben ne yapardım. Başka çarem yoksa onu da yapar mıydım. Neden , neden ,neden diye bayağı bir yargılarım kendimi daha sonra gerek varsa karşıdakine cevap veririm

0|0
    0|0
  • Empati kurarak karşı tarafı yargılarım. Buda karşı tarafı daha iyi anlamamı sağlar. Tek taraflı yargı hiç bir zaman doğru sonuç vermez.

0|0
    0|0
  • Haklıyı haksızı.

0|0
    0|0
  • önce kendimi yargılarım

0|0
    0|0
  • önce kendimi yargılarım her şeyin muhasebesini yaptıktan sonra karşıdaki kişiyle konuşurum..

0|0
    0|0
  • kendimi vicdanım zaten sürekli yargılıyor ama başkalarını yargılamakta bana göre değil herkes kendinden sorumlu :)

0|0
    0|0
  • Kendimi...

0|0
    0|0
  • kendimi hiç yargılamam :D

0|0
    0|0
  • Artık kimseyi yargılamıyorum , çünkü bu hak bana verilmemiş sıradan bir kul gibi yaşamak lazım .

0|0
    0|0
  • yargılanması gereken herkesi

0|0
    0|0
  • neden sordun?

0|0
    0|0
  • ben hayattan şunu öğrendim kimseyi yargılamiycaksın

0|0
    0|0
  • BEn objektif davranırım ve hem kendimi hem de karşı tarafı yargılarım. En mantıklısı bu bence

0|0
    0|0
  • Kendimi

0|0
    0|0
  • kendimi

0|0
    0|0
  • Kendimi yargılamakdan başkalarına fırsat gelmiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• en çok kendimi yargılarım ve suçlarım. başkasına kızsam bile niye bu kadar aptallık ettim diye kendime kızarım daha çok.

0|0
    0|0
  • başkalarını.

bana bulaşmayabilirlerdi.

0|0
    0|0
  • genelde çok yargılamam akışına bırakırım:))

0|0
    0|0
  • Hep kendimi yargılıyorum ..

İnsan değilim..

0|0
    0|0
  • Başkalarını sorgulamadan yargılamak ne haddime? Bilmeden, anlamadan dinlemeden yargılamam.

0|0
    0|0
  • En çok kendimi ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...