Drogba Galatasaray'dan ayrılacak haberleri gerçek mi ?

drogba gelecek yıl galatasaray'da olmayacak mı yani drogba gitmesin istiyorum bırakmasın bizi :(

0|0
6|36

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle yalan Seattle takımı kendince uyduruyor bir şeyler hatta sözleşme imzalandı gibi haberler yapıyorlar ama Drogba çok açık sözlü ve dürüst biri böyle bir şey olsaydı kesinlikle yönetime söylerdi ben Drogba'nın bizle kalacağına inanıyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Drogba bu sezonun sonunda ayrılırsada üzülürüm tabi ama bir bakımdanda pek üzülmem gibi farketmez yani :)

0|1
    0|1
  • Sezon sonundan önce pek belli olacağını düşünmüyorum ama Drogba gitsede gitmesede bir forvet almalıyız

1|0
    0|2
  • Gitsin anlaşma buraya kadar .D

0|0
    0|0
  • işin özü bence de giderse hatıralarımızda hep çok iyi bir yerde kalır. şu an iyi ama gitgide düşüyor performansı seneye daha da düşecek malum yaşlılık artık bir futbolcu için oldukça yaşlı, maliyeti de çok. ondan sebep biz onu hep " çare drogba" olarak hatırlarız. ama sneijder gitmesin tabi onunla daha çok işimiz var

0|0
    0|1
  • Drogba gitse ne olacak gitmese ne olacak zaten yıldız yabancı futbolcular türkiyeye futbolu bitmek üzereyken geliyor oynadıkları büyük klupler neden gönderiyor artık verim alamayacağını düşündüğü için futbolu bitmiş zaten drogbanın gitmeside galatasaraya hiç birşey kaybettirmez bence yıldız yabancı futbolcu alırken genç ve kaliteli olanları almak lazım.

0|1
    0|1
  • Drogba'nın aldırdığı maçlar çok ama yinede gitsin. Aldığı maaşı biliyor musun Neymardan filan fazla alıyor. Ne gerek var...

0|1
    0|0
  • ayrılır inşallah geçen yıl vereceğini verdi artık o kadar yaşlanmışki bursa maçında belli etti kendini herşeyi geçtim yılda 6 milyon euro çok para bence gitmeli

0|0
    0|0
  • çok yaşlandı artık gitsede olur

0|2
    0|1
  • parayı veren düdüğü çalar

0|2
    0|1
  • drogba görevini tamamladı artık. 35 yaşında olmasına rağmen sergilediği futbolla bizi şampiyon yaptı denebilir. artık gençlere fırsat verilmesinin kulübümüz açısından iyi olacağı kanaatindeyim..

0|2
    0|3
  • Drogba'nın Gs oynaması benim için rüyaydı dünya gözüyle stadda izledim isterim bir yıl daha oynasın umarım şartlarda anlaşırlar..

1|1
    0|2
  • bu gidişle Drogba'nın turşusunu kurarsınız.

0|1
    0|0
  • transfer dönemi kapandı drogba gidecek deniyor inanmayın hangi p**evenk salladıysa mal işte ya dönem kapandıktan sonra sallamış :D biraz aklı olsa 1 hafta önce çıarktırdı haberi

0|0
    0|0
  • giderse üzülürüm ama gidersede en az onun kadar kaliteli bir oyuncu alır Ünal Aysal o zaman İbrahimovic falan gelir :D

0|0
    0|2
  • 37 yaşında olması gibi bir gerçek var artık 70 dakikayı zor oynuyo bitti avrupada kesinlikle oynuyamaz daha fazla.

0|1
    0|0
  • evet sezon sonuna gidecekmiş ama bence uzulecek bir durum yok tamam drogba iyi ama cok iyi bir dunya yıldızı daha bizi beklıo o giderse bunu unutmayın

0|1
    0|0
  • Bu yıl gitmese bile adam 35 yaşında. Tamam iyi oynayabilir ama zamanla yeteneğini yitirir. BU yüzden yetenekli iken pahalıya satmak en iyisi olur Galatasaray için

0|1
    0|2
  • Ben az önce telefonla konuştum yok kardeşim gitmiyorum buradayım daha dedi sorun yok

1|0
    0|2
  • Drogba Bırakmaz Galatasarayı Çünkü taraftar bırakmaz <3

1|1
    0|2
  • varsın gıtsın ya :D

0|1
    0|0
  • drogba nın yapacağı daha çok şey var..

1|0
    0|2
  • Aslında Drogba sevgilisinden ayrılıyormuş.Yine basının yanlış anlaması:(

0|0
    0|0
  • Drogba,Galatasaray'daki Misyonunu Tamamladı Artık.

0|1
    0|0
  • böyle bir soruyu neden gizli sorma ihtiyacı hissettin. önce bu soruna bir çözüm bulmak lazım.

1|0
    0|0
  • Eskisi gibi degil hizini ve bitiriciligini kaybetmis sadece paslari ve topu indirmesi guzel seneye hic faydasi olmaz bence gitsin yerine ibrahimovic ya da balotelli gelsin :)

0|0
    0|1
  • Ayrılsa Ne Olur ki Zaten Top Oynadığı Yok. Yaşlı Üstelik Maliyetide Çok

0|1
    0|0
  • burak yılmazı da gotursün unutmdn

0|1
    0|0
  • Eto gibi futbolcu lazım.

0|0
    0|0
  • %80 Galatasaraydan ayrılacak ve Red Bulls takımına gidecek. :D

0|1
    0|1
    • Abartma diyorsun da Red Bulls'da oynayan Henry boşuna Arenadaki maçı izlemedi, boşuna görüşmedi. :D Bu sene olmasa bile seneye gidicek ABD'de oynamak istediğini o da söylemişti

• gıderse pato gelsın

0|0
    0|2
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 5

• Gs'li olmamama ragmen o adamla resmimiz bile vardı, onu aklıma getirdin bak...

Soruna gelecek olursak, beni baglamaz gittigi yere kadar yolu var .

0|2
    0|1
  • Drogba para neredeyse oradadır.

0|2
    1|0
  • çare drogba yine

1|1
    0|1
  • adam yaşlandı ama hala gençlere taş çıkartır yıkılmadan oynayan tek adam :)

0|0
    0|1
  • drogba galatasaraya başarılar kattı onu unutmayacaz

0|0
    0|1
Yükleniyor...