İnsanların arkalarından konuşanlarla ilgili ne düşünüyor sunuz?

Hayatta hiç yapmayacağım birşeydir.Kiminle sıkıntın varsa,birileri ile değilde direk onunla yüzyüze konuşup meseleyi halletme taraftarıyım.Siz ne düşünüyor sunuz bu konuda?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• haklısın

.

0|1
    0|0
  • yiyorsa gel yüzüme söyle diyorum.

0|1
    0|0
  • Ben ne birisinin arkasindan konusurum, nede konustururum. Benim yanimda birisi bir baskasinin arkasindan konusursa, bir baskasinin yanindada benim arkamdan konusur. Böyle insanlarlada isim olmaz.

0|1
    0|0
  • Korkak insanlar olduğunu düşünüyorum iki kelimeyle :)

0|1
    0|0
  • Yüzüne söylemeyeceğim şeyi arkasından kusmuyorum ...

0|1
    0|0
  • İyi şeyler düşünmüyorum.

Yüz yüze konuşup meseleyi halletme taraftarıyım.

0|1
    0|0
  • kişiliksiz olduklarini düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • karaktersiz oldukları düşünüyorum öylelerinin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bu seneye kadar her daim arkasından bir şey söylediysem kötü veya iyi onu mutlaka o kişinin yüzüne de söylemiş bir insanım. daha doğrusu insandım. bundan inanılmaz zarar gördüm, günah keçisi ben oluyordum şimdi arkalarından her tür şeyi konuşup yüzlerine gülüyorum gayet de iyi oluyor, bu şekilde devam etmeyi düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • Sen yüzüne söyleyerek doğruyu yapmışsın,devir böyle kötü bir devir işte,dürüst olan iyi olan hep kaybediyor.Geçenlerde şahit oldum birisi arkamdan konuşmuş bir mekanda.Geliyor kulağıma hoş değil böyle şeyler.

• biri arkandan konuşuyorsa demek ki o senin mesafeyi koyduğun yerde kalmış

0|1
    0|0
    • Bilmiyorum nerde kaldığını da,delikanlı olup asıl benimle konuşması lazım,başkalarıyla değil

• Götü yiyorsa yüzüme desin kafayı koyarım

0|1
    0|0
Yükleniyor...